Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Logia Sıralaması

Gördüklerimiz içinde en güçlüsü yami yami, sonra goro goro. Henüz görmedik ama asit logiasi gibi bir şey varsa o da çok efsane olur.

Gördüklerimiz içinde en güçlüsü yami yami, sonra goro goro. Henüz görmedik ama asit logiasi gibi bir şey varsa o da çok efsane olur.
Civa logiası bekliyorum ben. Hiç bir seride civayı kontrol eden bir karakter görmedim. En ağır elementlerden biri, zehirli, akışkan, metal.
en güçlü meyve denmedi
En güçlü logia da mı denmedi? Öyle bir şey hatırlıyorum sanki. Eğer öyle bir şey yoksa Yami yamiyi 5. sıraya koyarım.

Son düzenleme:
Yami yami net en güçlüsü. Çamur meyvesini adam yerine koyan yok o degişik yerine başkasın da olsa acayip işler çıkardı o meyveden.

Son düzenleme:
Civa logiası bekliyorum ben. Hiç bir seride civayı kontrol eden bir karakter görmedim. En ağır elementlerden biri, zehirli, akışkan.

En güçlü logia da mı denmedi? Öyle bir şey hatırlıyorum sanki. Eğer öyle bir şey yoksa Yami yamiyi 5. sıraya koyarım.
Düşününce cidden hiç öyle bir şeye denk gelmedim. Güzel olur da One piece de böyle bir logia beklemem yani ben. One piece için fazla bilimsel :ehe:

Civa logiası bekliyorum ben. Hiç bir seride civayı kontrol eden bir karakter görmedim. En ağır elementlerden biri, zehirli, akışkan, metal.

teache göre logialar arasında bile benzersiz meyve

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık