Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili sorusu olan, şifresini unutan üyelerimiz "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Tanıtım] Legion Tartışma ve Tanıtım

'Dizi - Film Sohbet' forumunda İnari tarafından 27 Haz 2019 tarihinde açılan konu

1. İnari Söylesene neden ŞANJİ

İnari (Söylesene neden ŞANJİ)
    Mesaj Sayısı 4,414
    Üyelik Tarihi9 Ara 2018
    Legion
    FX productions ve Marvel Television'ın ortak yapımı olan Legion'ın ilk bölümü 8 Şubat 2017 de yayınlanmıştır. 3 sezon olacağı söylenen dizinin üçüncü ve son sezonu da 24 Haziran 2019 da başlamıştır. Yönetmen ve yazar koltuğunda Noah Hawley bulunan dizinin başrollerinde ise Dan Stevens, Rachel Keller ve Aubrey Plaza bulunmaktadır.

Konusu ise şizofreni ve kişilik bozukluğu tanısı konulmuş David Haller'ın aslında bir mutant olduğunu keşfetmesidir. Akıl hastanesinde gözetim altında tutulan David her ne kadar iyileştiğini söylese de hastane için hala bir şizofreni hastasıdır.

Çizgi romanda ilk olarak 1985 yılında karşımıza çıkan David Haller'ın zihin kontrolü, zamanı bükebilme, gerçekliği değiştirebilme, telekinezi gibi yetenekleri bulunmaktadır. Sınırsız sayılabilecek güçlere sahiptir ve dolayısıyla bu onu en güçlü mutantlardan biri yapmaktadır. Aynı zamanda kendisini X-Men filmlerinden de tanıdığımız Profesör X gerçek adıyla Charles Xavier'ın çocuğudur.

Trailer

Yorumum;
    Öncelikle oyuncuların gerçekten işin hakkını verdiğini söylemem gerek. Aubrey Plaza ilk sezonda oyunculuğuyla size gerçekten bir şölen yaratacak. Dizinin ilk bölümleri biraz garip gelebilir ama dizi gerçekten sizi sürükleyici bir yolculuğa çıkarıyor. Dizinin ilk sezonu gerçekten mükemmeldi. 2. sezonu da aynı şekilde güzel olsa da ilk sezon kadar etki yaratmadı. Yakın bir zamanda yayınlanan 3. sezonun ilk bölümü ise dizinin tekrar 1.sezondaki seviyeye çıkacağını belki de geçeceğini gösterir nitelikte. Kesinlikle izlenmesi gereken bir dizi olduğunu söyleyebilirim.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık