Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

League of Legends

'Oyun Sohbet' forumunda amaneden tarafından 5 Ara 2017 tarihinde açılan konu

1. Dattebayo..! Fingolfin

Dattebayo..! (Fingolfin)
    Mesaj Sayısı 3,310
    Üyelik Tarihi29 Haz 2011
    1O maçın 7'sinde kendi koridorunu üstün bitirdin varsayalım. Çünkü daha iyi olsan da sadece bir üst seviyeye gidecek kadar iyisin. Yetenek farkı çok olmadığı için de bu maçların hepsinde takımını taşıyamadığını varsayalım. Üstüne afk olanlar ve yanlış pick seçimleri yüzünden latede kaybedilen maçlar eklenince bazen insan kısır döngüye giriyor. Anlatmak istediğim bu. Benim elo hell dediğim şey gold adamın bronzdan çıkamaması değil silverda sıkışması dostum

2. Bavs Hepsi manyak bunların.

Bavs (Hepsi manyak bunların.)
    Mesaj Sayısı 1,864
    Üyelik Tarihi27 Nis 2013
    Koridoru Kaybettiğin maçlarda da kazandığın olabiliyor. Yani illa 10 maçın 7'sinde koridoru kazandım ama koridoru kaybettiğim üç macın ikisinde de takımım beni taşıyabilir? Ayrıca su afk muhabbeti nerde oluyor bilmiyorum da 3 k oyun attım neden bu afklar bana gelmiyor? benim oyunuma afk gelme ihtimali 300 Maçta falan birdir herhalde silverda sürünüyorkende böyleydi golddan çıkmaya calısıyorkende , suanda platta sürünüyorkende.

Elo hell bana da olmustu ama bir 30-40 maça kendine geliyor arka arkaya oyun kazanınca. Lol zaten garip bir oyun bir başlatıyor kazandırmaya 5-6 maç sonra bi kaybettirmeye başlıyor 7-8 maç sonra düzeliyor falan. Sadece standart oyunumla 12 Maçta 10 win falan aldığımı çok bilirim hani 20- 5 gibi skorlar değil he 8-5-11 velkoz gibi .

3. Dattebayo..! Fingolfin

Dattebayo..! (Fingolfin)
    Mesaj Sayısı 3,310
    Üyelik Tarihi29 Haz 2011
    Oyunu bırakıp gidenlerden çok belirli aralıklarla bağlantısı kopan ya da bir şeylere kızıp gir çık yapa yapa oyunun içine eden adam sayısı ben oynarken hiç az değildi. Ondan bahsediyorum. Çabalayan herkes eninde sonunda kapasitesinin yettiği seviyeye gelecektir ama oyunun yapısı, benim elo hell dediğim şey bunu olması gerekenden daha zorlaştırıyor. Bu yapay zorluk insanı oyundan soğutuyor.

4. Bavs Hepsi manyak bunların.

Mesaj Sayısı 1,864
    Üyelik Tarihi27 Nis 2013
    Soğu soğu oynanacak oyun değil ben oynuyorum da bırakamıyorum lanet olası oyunu ne zevk-i var ne dengesi var ama oynuyoruz . Sevdiğin bir kız olur ama sana zarardan başka birşeyi olmaz ya onun gibi birşey :D

5. Miko Shiro Yasha

Miko (Shiro Yasha)
    Mesaj Sayısı 2,003
    Üyelik Tarihi27 Kas 2009
    diamond 4 /kanser lig

6. Julius Nova Chrono 1,500,000,000 Beri.

Julius Nova Chrono (1,500,000,000 Beri.)
    Mesaj Sayısı 2,090
    Üyelik Tarihi15 Ağu 2013
    TFT geldi mi?

7. Bavs Hepsi manyak bunların.

Mesaj Sayısı 1,864
    Üyelik Tarihi27 Nis 2013
    Tatilden yeni döndüm açtım lolü 3 maç attım üçünde de smurf mü gelir?
    Biri jungle ekko 14 maç 14 win diğeri adc 17 maç atmış 17 win diğeri jungle mid preler son 20 maçın 19'unu kazanmış şaka gibi.

Hele adc main smurf 3-13 oynuyordu oyunun en fazla hasarı 31 k benken 30 k ile 2. En fazla hasara sahipti valla deli oldum..

8. xxxxxx14 Üye

xxxxxx14 (Üye)
    Mesaj Sayısı 647
    Üyelik Tarihi11 Şub 2014
    @Will Salas sana katılıyorum.Bi süredir oynamıyorum ama suan oynasam westde d2 d3 arası gider gelirdim sanırım(en son o civardaydım).Trde chaya çıktığım çok oldu.s1 in sonundan beri ara ara oynuyorum oyunu.Parayla eloboost yapmadım ama arkadaşların hesaplarını alıp oynadığım çok oldu.Silver gold plat arası cidden çok rahat lig atlanıyor.Takıma fazla bağlı kalmayacak champlar picliyordum.O da benim için yüksek rangeli mid heroları ve adcler oluyordu.İlk başlarda adc oynuyordum.Adc için range i en yüksek ve az çok kaçabilecek herolar.cait trist alıyordum.Sonra mide geçtim .Orada da lux xerath veigar pickliyordum.%80 90 win raito kastıgım çok oldu ama mid daha rahat taşınıyor.Düsük elolarda adamları daha rahat yakalıyorsun,pozisyon alamıyorlar.Direk tekleyebiliyorsun.Geri düşsen pushlayıp oyunu tutabiliyorsun ve ccsi olduğundan biri sana yaklastıgında adamı kitleyip kaçabiliyorsun.Yani zed alıp olaf alıp ya da topta irelia falan alıp iyi oynasan taşırsın hatta taşıyamazsın diyemiyeceğim .Çünkü oynamıyorum bunları .O yüzden kimseyi suçlayamam. ama bence saydığım picklerde bilen birisi için diğerlerine göre çıkması daha kolay.Hea mainin bunların olduğundan halde çıkamıyorsan.Bana göre de kötüsündür.Çünkü eskiden çok oynardım.Düsük eloda oynadığım hesapların haddi hesabı yoktu.Tecrübeliyim yani.

Not:son bi kaç yıldır support oynuyorum.Düsük eloda oynuyorsam yine xerath lux pickerim.Benim7 8 yıldır picklerimdir bunlar D

9. Bavs Hepsi manyak bunların.

Mesaj Sayısı 1,864
    Üyelik Tarihi27 Nis 2013
    @xxxxxx14 range midlerde çok skillshot bağlı riskli. Mesela 3-4 item kasmış bir kaisadan w yemiş velkozsam genelde ölürüm adam üstüme atlıyor direk hasarını kusuyor cc atıyorum görünmez oluyor sonra da kesiyor . Yapacak birşeyim olmuyor. Halbuki riven camille falan oynasam işler değişir :D

10. xxxxxx14 Üye

xxxxxx14 (Üye)
    Mesaj Sayısı 647
    Üyelik Tarihi11 Şub 2014
    Ona göre pozisyon alınmalı .Oyun tarzına alışmak lazım sanırım.hem aeo vuracak hem bursleyecek herolar en iyisi.Bunu yaparkende kendini riske atmayacaksın yani rangen olacak.Birde başaramazsan 2 de 3 de başarıyorsun zaten.Skill cdleri dolan bir şey :D İşler ters gidebiliyor mu gidebiliyor .Zaten kimse sana %100 win garantisi veremez. Takımlar öyle ya da böyle dengeli geliyor bence.Farkını belli etmen gerekiyor.Sen şimdi adamlara vurmak maksadıyla adamların da sana vurabilecek pozisyona girecek bir champ seçersen karşıdaki adam 3 iqlu da olsa sana vurur.Yeterli hasarı çıkartabilmek için en iyisi ccli rangeli burst atabilecek champlar.En azından ben bunlarda başarılıyım.Oyun sonu 55k 70k damage gördüğüm çok oluyor :D

Edit:70 abartı oldu ama olsun :D

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Yukarı Çık