Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili sorusu olan, şifresini unutan üyelerimiz "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

League of Legends

'Oyun Sohbet' forumunda amaneden tarafından 5 Ara 2017 tarihinde açılan konu

1. Alceros Üye

Alceros (Üye)
    Mesaj Sayısı 311
    Üyelik Tarihi8 May 2011
    yeni mordeyi soloda tahm kench ile ezebiliyorsunuz.

2. Sir Crocodile Sabaku no Ō

Sir Crocodile (Sabaku no Ō)
    Mesaj Sayısı 10,236
    Üyelik Tarihi17 Mar 2015
    Çok saçma hasarı var nerf gelmeden oynamak lazım.

3. Meiou Meiou Shirubāzu Reirī

Meiou (Meiou Shirubāzu Reirī)
    Mesaj Sayısı 5,740
    Üyelik Tarihi11 Ağu 2017
    Tanıtım videosuna göre imkansız. :D

4. Bavs Hepsi manyak bunların.

Bavs (Hepsi manyak bunların.)
    Mesaj Sayısı 2,355
    Üyelik Tarihi27 Nis 2013
    Tahmın alamadığı sampiyon yok neredeyse kanser sebebi .. morde 1v1 i en güçlü büyücü oldu sanırım.

5. Meiou Meiou Shirubāzu Reirī

Mesaj Sayısı 5,740
    Üyelik Tarihi11 Ağu 2017
    Leb, Ahri falan ulti boyunca ölmeyebilir. Ama en güçlü karakterlerden biri oldu. 1v1 sadece otomatik atak ile Yasuo kesiyordu videoda. :D

6. Buggy Üye

Buggy (Üye)
    Mesaj Sayısı 14
    Üyelik Tarihi25 Eki 2018
    Bence o şampiyonun brokenlığının sebebi sadece güçlü olması değil. Aynı şekilde 0/30 da gitse adc teklercesine r basıp özel alana hapsediyor adc ölmese bile hapis karşı takım adcsiz savaşmak zorunda kalıyor kanser sebebi.

7. Meiou Meiou Shirubāzu Reirī

Mesaj Sayısı 5,740
    Üyelik Tarihi11 Ağu 2017
    Normalde öyle. Bana şu senaryo denk gelir; takımımdaki morde karşı jinxi alana hapseder. Biz de ya kesin öldürür hiç olmadı tf bitene kadar tutaf diye düşünürüz. 2 sn sonra Jinx, Hecarim gibi yüksek hızda sahaya döner.

8. Bavs Hepsi manyak bunların.

Bavs (Hepsi manyak bunların.)
    Mesaj Sayısı 2,355
    Üyelik Tarihi27 Nis 2013
    Ryze oynadım şimdi. Yine reworklendi diye. Bence daha zorlaşmış eskiden w e q yapıp hem rakibi sabitleyip hem q kriti vurup kalkan+ hareket hızı kazanıyordunuz. Şimdiyse kalkan tamamen kalkmıs w direk sabitlemiyor e ile güçlenince sabit atıyor.
    Ama minyon kesme becerisi daha iyi olmuş her attığı e dağıldığı için. Ayrıca aynı kayle gibi olmuş late sampiyonuyken daha da late sampiypnu olmuş. E q eskiden yüzde 40 ilave hasar vuruyordu şimdi yüzde 10 vuruyor. 6 levelda ultiyi yükseltince yüzde 40-70-100 diye her ulti açınca yükseliyor. 700 ap antrenman modunda 100 büyü direncine sahip hedefe e-q 900 krit atıyor 40 büyü dirençli adcler napcak bilmiyorum :D

Son olarak sampiyonun kalkanı gittiği ve minyon temizleme becerisi daha güçlendiği için bence mid'lane de daha güçlü top oynanabilitesi azalmış baya.

9. Julius Nova Chrono 1,500,000,000 Beri.

Julius Nova Chrono (1,500,000,000 Beri.)
    Mesaj Sayısı 2,052
    Üyelik Tarihi15 Ağu 2013
    @Sir Crocodile ezik benim hesabı yetim bırakma az kaldı eve geçmeme idare et :D

10. Sir Crocodile Sabaku no Ō

Sir Crocodile (Sabaku no Ō)
    Mesaj Sayısı 10,236
    Üyelik Tarihi17 Mar 2015
    Ezik hesaplarda artık oynamiyorum sende gerisi. :D

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık