Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

League of Legends

'Oyun Sohbet' forumunda amaneden tarafından 5 Ara 2017 tarihinde açılan konu

1. Nie Li NewEra

Nie Li (NewEra)
    Mesaj Sayısı 1,300
    Üyelik Tarihi6 Tem 2015
    Fütursuzca sövüyorlar birbirlerine oyunda... Dini milli bütün hassas değerlere sövüyorlar oyun bu hale gelmiş...

2. Elodin Useless Turtle

Elodin (Useless Turtle)
    Mesaj Sayısı 983
    Üyelik Tarihi22 Ağu 2013
    @Julius Nova Chrono @H1dalg0
    Son iki sezon arasında Smeb'in röportajlarında söylediği şeyler:
    Şu an kaynağını bulamıyorum ama MaRin de Top lane'nin Faker'ı olarak anıldığı için bozulmuştu.
    Bu da Impact'le ilgili bilginin kaynağı: https://www.invenglobal.com/articles/3572/source-impact-said-to-have-rejected-skt-t1s-offer
    Pro oyuncular kontratlarında olan maddelerden dolayı takımdan ayrıldıktan sonra bir süre takım stratejileri ve takımın iç konuları hakkında açıkça konuşamıyorlar ama açıkça gözümüzün önünde olan şeyler var. Skt Challenger oyuncuları alıp yetiştirmeye önem verirken 2017 sezonu için Huni'yi getirdi ki. Huni'nin resmi olarak katıldığı ilk takım Fnatic'ti Koreli olsa da LCK takımlarının uyguladığı çalışma şekline aşina değildi ve kişilik olarak da Koreli hiçbir proya benzemediği açıktı. Buna rağmen onu ve carry oynamasıyla bilinen Peanut'ı getirdiler ki takımda beklendiği gibi uyum sorunu vardı. Her iki oyuncu da kovulmadı, kendi istekleriyle ayrıldı ayrıca. ( Daha önceki Easyhoon, MaRin'in topluca ayrılması gibi)
    Bu sene de en kötü büyük lig olan NA'de 3-4 senedir oynayan Impact'e teklif götürdüklerine bakarsak SKT'nin oyuncu bulmada problem yaşadığı aşikar bence.

Bu arada Pirean'la GenG ve HWA'ya karşı kazandılar sadece BBQ MVP değil, dediğim gibi Pirean'ın iyi olduğunu ben de düşünmüyorum ama takımın daha proaktif olduğunu görmek güzeldi.
    https://lol.gamepedia.com/Pirean/Match_History

Bu da Easyhoon'un ayrıldıktan sonraki bir röportajından:

Son düzenleme: 10 Eki 2018
  3. MRTFR Yare Yare Daze

MRTFR (Yare Yare Daze)
    Mesaj Sayısı 2,486
    Üyelik Tarihi1 Tem 2012
    Oyun TR sunucusu açıldığından beri öyle.

4. H1dalg0 Sence insanlar ne zaman ölür ?

H1dalg0 (Sence insanlar ne zaman ölür ?)
    Mesaj Sayısı 952
    Üyelik Tarihi5 May 2017
    Smeb'in Skt yenmek istemesi dogal çünkü hep filanalde onlara kaybettiler niye bunları paylaştın anlamadım.

Marin'e top lane'nin Faker'ı demeleri Faker'ın şucumu ?

Huni ile devam etmiyecekleri zaten belliydi bunu Huni de biliyordu. Peanut ise evet kendi ayrıldı ama her büyük maçta kötü oynadığını degiştirmez 2016 finale güle oynaya geldiler Peanut zor rakip görünce kayboldu. Geçen sezon lee sin ile kolay rakiplere karşı 15 kıll filan alıyo ama iş zorlaştımı performansı hep düştü, güvenilir bir ormancı hiç olmadı.

Marin para için gitti sürekli söylüyorum.

Na en kötü lig olduguna katılırım ama en fazla para onlarda Çin'lilerden bile fazla. En basitinden Ssumday batıdaki en iyi top lane'nır berbat bir takımda oynuyor neden ayrılmak istemiyor çünkü çok iyi para veriyolar.

GenG sezonun orto kötü takımlarından biriydi Skt Baş üstü takımları KT, KZ,GRF ve AFS hiç yenemedi.

Easyhoon'un röpartajını okuyacak kadar malesef ingilizcem yok. Easyhoon olayı kontrol büyücüsü oynamada çok iyidi Meta ise Azir ve Cassi'nin Altın çagıydı. Sırf bu iki şampi'yi Faker'dan iyi oynuyor diye Kore finalinde sadece o oynadı. Bunların üzerine bir de Karthus oynuyodu bu iki şamp. nerf yiyip oynanmamaya başlıyınca Easyhoon düştü. Lulu oynamıyordu en önemlisi ise Ryze ile Faker solo carry atıyodu yerini kaybetti. Sonra iyi paraya Çin'e gitti ve yok oldu resmen. Şimdi rakibi olan Faker'ı öveceginide sanmam.

İmpack Skt'nin teklifi reddetmesi Skt oyuncu bulmadı sıkıntı yaşıyor anlamına çıkmaz. Zaten yeni ormancı belli gibi top da ise 3 isim düşünülüyo birisini seçicekler.

5. Elodin Useless Turtle

Elodin (Useless Turtle)
    Mesaj Sayısı 983
    Üyelik Tarihi22 Ağu 2013
    @H1dalg0 Smeb'in röportajları sezon içinden değil, sezon arasından yani o sıralarda SKT hala toplaner arıyor ve Smeb'se onlara katılmak yerine onları yenen tarafta olmayı tercih ederim demiş. Skt'ye katılmak istemeyen kişi duymadım dendi ondan yazdım, Smeb istese rahat katılırdı.
    Easyhoon'un röportajı aslında iki yıllık ve Faker'la pozisyonu paylaştığı için kendi pozisyonunda star olan bir Skt oyuncusuyla da durum aynı değil. Ama Skt'de neden oynamak istemediği hakkında çok dürüst konuşmuş ve bu da benim anlatmak istediğim şeye işaret ettiği için ekledim. Kabaca:

Neyse arkadaşım röportajın önceki kısımlarında Easyhoon'un dediği gibi veya başka röportajlarda başka oyuncuların da söylediği gibi Faker'la aralarında bir problem yok veya Easyhoon'un alıntı yaparak anlattığı gibi takımın başarısı için fedakarlıkta bulunmakta gerekli ( yerini başkasına vermek, takım için daha iyi olan şampiyonları oynamak) ama Faker doğrudan bundan sorumlu olmasa bile hatta tam tersi olsa bile sahneye her çıktıklarında millet senin ismini değil Faker'ınkini bağırıyorsa, Faker seninle hemen hemen aynı performansı sergilediği halde iki kat kazanıyor ve sen muhteşem performan sergilediğin halde en fazla ''Toplane'nin Faker'ı'' olabiliyorsan starların SKT'de uzun süre mutlu kalabileceğini sanmıyorum.

Son düzenleme: 10 Eki 2018
  6. H1dalg0 Sence insanlar ne zaman ölür ?

H1dalg0 (Sence insanlar ne zaman ölür ?)
    Mesaj Sayısı 952
    Üyelik Tarihi5 May 2017
    Burdaki olay oyuncuların kendilerini daha üstte görmeleri Prof sahnede oyuncu bazında en büyük sorun meta degişimine ayak uyduramamak olmuştur hep. Bir çok oyuncu geliyo geçiyo suikastcı metası varken performansı 10 ise büyücü metası varken 4 de düşmesi gibi. Easyhoon 3 şampisi var bunlar metada iken iyiydi metedan düşünce Easyhonn ne oldu kendini bu kadar iyi görüyosa neden 2 yıldır piyasada yok mesela.

Marin full tank oynayan bir oyuncuydu Maokai ile bilmem kaç maçlık yenilmeme serisi vardı, ön planda degildi tank oynadığı için ama meta geregi ezergeçer yaması çıktı ve üst koridorlar baş aktör olduca taşıyıcı onlara verildi Marin MVP ödülünü de aldı hakkı verildi ama bu onun Faker'dan daha iyi oyuncu olduğu anlamına gelmez ha öyle düşünüyorsa Skt sonrası kariyerinde ne başarısı var ? Çin de olmadı Kore'ye geri döndü üzerinden geçti yeni oyuncular. 3 ay iyi oynadınmı aynı parayı hakediyomusun ? Sende sürekli perfornmansını en tepede tut 2,3 sezon Smeb gibi mesela, sana da top'un Faker'ı demezler zaten.

Pawn'a sezon 4 de Faker katili diyolardı 1vs1 skor bile alabiliyordu bu ondan iyi oyuncu oldugunu göstermez zira oyun devamlılığı aşırı düşük, satma potansiyeli fazla, kafası aniden giden birisiydi ki bu sebeblerden dolayı Faker'ı koridorda yenmesi rağmen üzerine koymuyolardı Genel Çogunluk. Mesela sezon 4'ün mid de 1 numaralı oyuncusu Rookie'dir ama Dünya şampiyonasına gidemediği için hep Pawn adı ön plandaydı. Pawn yerini Ucal kaptırmış durumda ve iyi oynamıyor ama Rookie her zaman zirvedeydi, her zaman Faker'ı geçicek biri varsa o da Rookie'dir diyor herkez. Ve adamın kazandığı kupa sayısı 0 buna rağmen. Şu an da herkezin bir veya ikinci sırasında yine Rookie var. Uzi'nin önüne koyuyorlar düşün. Ama yarısı kadar tanınmıyor Pawn'ın belkide.

Smeb'e resmi teklif yok ayrıca Kt de bırakmaz zaten, gidermisin demişler oda gitmem demiş nedenide basit Kt hep 2. oldu, finalde yenildi, herzaman üstlerin de Skt vardı.

Bang, Wolf 4 yıldır bu takımda neden ayrılmak istemediler ? Unuttuğun bişey Skt 4 filani var hepsinde sadece Faker var. Easyhoon takımdan gitti dibi gördü, Marin gitti 0 başarısı var Ama Skt onladan sonra da şampiyon oldu. Skt onları yıldız gibi göstermiş olmasın.

Demek istedeğim birisi hak ediyosa ona hakkını veriyolar. Türk misali Easyhoon konuşacağına oynasın o zaman:D Örnek de karşımızda Rookie 0 kupası 0 başarısı var ama hala Faker'la kıyaslanan tek oyuncu.

7. Death Knight rhaman31

Death Knight (rhaman31)
    Mesaj Sayısı 3,626
    Üyelik Tarihi3 Kas 2010
    Hayır ilk başlarda server iyidi.Yeni başlayanlar bir halt bilmediği için siniyordu.Hele ki gece 11 den sonra muazzam ortam vardı.Ya üni den ya mezun çalışan kesimden insanlar.Kaybetse bile ''iyi geceler iyi oyundu'' diyen rakipler vardı.Tabi 1 sezon sürdü sürmedi sonra nanay.

8. xxxxxx14 Üye

xxxxxx14 (Üye)
    Mesaj Sayısı 640
    Üyelik Tarihi11 Şub 2014
    Bugün lolle birlikte yüklenen bu microsoft visual c++ 2005 2010 ne varsa hepsini sildim.Bir şeylerle uğraşıyodum .Lole gerekli diye tekrar kuracaktım da bir onlarsız deneyeyim dedim.Lol hala çalışıyor:D .Başka programlara lazım değilse silebilirsiniz sanırım ya da ben de bug tarzı bir şey oldu.
    Edit erken konuşmuşum.Cliente sorun çıkmıyor da oyun başlarken yükleme ekranından oyuna geçiş yapmıyor.Hata falan da vermiyor bekliyor %100 de bekliyor öyle.Tekrar kurayım en iyisi:D

Son düzenleme: 12 Eki 2018
  9. Miko Shiro Yasha

Miko (Shiro Yasha)
    Mesaj Sayısı 1,937
    Üyelik Tarihi27 Kas 2009
    skt yok bu yil?

10. Bavs Hepsi manyak bunların.

Bavs (Hepsi manyak bunların.)
    Mesaj Sayısı 1,834
    Üyelik Tarihi27 Nis 2013
    Beni Aurelion Sol'a başlatan oyuncu izleyin bi derim efsane oynuyor.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık