Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
  1. One Piece 875 Türkçe İndir
    Uyarıyı kapat
  2. Hasır Şapka Korsanları'nın Arkeoloğu Nico Robin Tıkla-Oku
    Uyarıyı kapat
  3. Okumadan Geçmeyin: Korsanfan Deyimleri Sözlüğü Tıkla-Oku
    Uyarıyı kapat
  4. One Piece Dünyası Zaman Çizelgesi İçin Tıklayınız
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

League of Legends

'Oyun Sohbet' forumunda Solid Snake tarafından 28 Haz 2014 tarihinde açılan konu

1. Mesaj Sayısı 352
    Üyelik Tarihi28 Mar 2015
    Oyun taşımak isteyen Kayle top master yi jungle çin metasına bir baksın derim. Şu an arkadaşla test ediyoruz. Dakka 10 ilk kule 14 vadi 20de baron 25te de oyunu bitiriyoruz genelde.

2. Kensei Üye

Kensei (Üye)
    Mesaj Sayısı 2,782
    Üyelik Tarihi4 Ara 2015
    Ona nerden bakıyoruz? Ben biraz cahilimde :(

3. Mesaj Sayısı 352
    Üyelik Tarihi28 Mar 2015
    çinli streamerlara bak. 8 kayle master yi oyununun 7sini aldık 1ini kaybettik su anda. Kaybetmemizin tek nedeni de midde oynayan bir şerefsizdi.

4. Mesaj Sayısı 1,367
    Üyelik Tarihi30 Nis 2012
    Aur çok kötü.DP gelseydi keşke.

5. Jenque King of Dressrosa

Jenque (King of Dressrosa)
    Mesaj Sayısı 1,693
    Üyelik Tarihi16 Şub 2013
    Kayle top, akali top ben oynarken Tr serverinde küfür yememe sebep oluyordu. Ne varsa bu koniçivalarda var.

6. RocheFelix Shiro Yasha

RocheFelix (Shiro Yasha)
    Mesaj Sayısı 1,944
    Üyelik Tarihi2 Mar 2015
    Değişik bir lag var rurf da nedense. Bazen bir donuyor oyun olaylar bittiğinde ölmüş oluyorum.

7. Mesaj Sayısı 352
    Üyelik Tarihi28 Mar 2015
    bize de küfrediyorlar ilk 10 dakka sonra abi siz delisiniz abi yok bize de öğretin bu taktiği diyip discorda gelmek isteyenler dahi oldu. Bir kere bizim takımdan bi elemanın karşısında oynadık bizi saf dışı bırakmaya oynadılar dakka 15de sur verdiler sonra ^^

8. Bavs Hepsi manyak bunların.

Bavs (Hepsi manyak bunların.)
    Mesaj Sayısı 1,818
    Üyelik Tarihi27 Nis 2013
    Support oynamakta zor herşeyi ben yapıyorum adam killeri alıyor, oyun sonlarına doğru honor me beyler yazıyor :D Birde oyun sonu grafiklerde adamdan fazla vurduğumu görmek koyuyor ..

9. Julius Nova Magic Emperor

Julius Nova (Magic Emperor)
    Mesaj Sayısı 1,242
    Üyelik Tarihi15 Ağu 2013
    Basit hero olsa da çok seviyorum. Pasifi de değişti son yamalarda daha güzel oldu. Takımında MF, Katarina gibi herolar olduğunda o ultiden kaçış yok tutturduğun anda. Amumu ultisi ile MF veya Katarina ultisi kombolandığında paramparça ediyor tflerde :D Özellikle Amumu'nun yeni pasifi sayesinde Katarina dehşet vuruyor. Özledim o günleri. Keşke ban yemeseydim millete uyup da :/

10. Sir Crocodile Sabaku no Ō

Sir Crocodile (Sabaku no Ō)
    Mesaj Sayısı 5,270
    Üyelik Tarihi17 Mar 2015
    Pardon beyler insan mıyız? :/

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 3, Ziyaretçi: 1)

1. Lordianp,
  2. Reave
Yukarı Çık