Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Kuzan

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 254 90.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 26 9.3%

• Kullanılan toplam oy
    280
2 gemi dolusu insanın boşuna ölmesine neden olmuştur. İşin altından başka şeyler çıkmaz ise güncel tercihleri de yanlıştır.

Akainu ile zıt meyveye sahip adam.buz ile magma birbirini nötrler. Buzun üstüne dökülen magma saniyeler içinde soğuyabilir. Benzer şekilde magma buzu eritebilir. 2 tarafta nötrdür.

Değil, Ace'nin meyvenin antisi gibi gördüm. Soğuk sıcak derece hesabına girmem ama bence Akainu meyve avantajına sahip Kuzan haki ile iyi dayanmış.
Punk Hazardda görülen her iki meyvenin de eşit etki gösterdiği. Zaten 10 gün süren bi savaş olmuş. İkisi de aynı seviyenin adamı ve eşit güce sahip de denilebilir. Dayanıklılık süreklilik dikkat gibi konulardaki yüzde bir binde birlik farklar sonucu belirlemiştir o kadar.

Punk Hazardda görülen her iki meyvenin de eşit etki gösterdiği. Zaten 10 gün süren bi savaş olmuş. İkisi de aynı seviyenin adamı ve eşit güce sahip de denilebilir. Dayanıklılık süreklilik dikkat gibi konulardaki yüzde bir binde birlik farklar sonucu belirlemiştir o kadar.
Benim hissiyatım öyle, çevreyi etkilemeleri çok da önemli değil. Başka bir logia meyvede bu etkiyi bırakmaya yeterli olurdu. Mera merayı bile yakıyorsa Akainu bana göre daha avantajlı.

Dof'un kırdığı bizi Akainu kuramaz mi? Buzu kırmaya en uygun meyve muhtemelen magma la. Öte yandan Akainu vurdu mu eritir mi eritir. Buza en rahat zarar verecek meyve belki de. Ee? Nasıl eşitlik bu? Akainu kolayca eritip dövüşe devam edebilirken Aokiji yerse muck. Ki ilk sayfada görüldüğü üzere harbi bir guzel pisirmis.

Aokiji'nin olayı bence meyve kullanım hızı. Magma yavaş kullanım olarak. Ama Aokiji göz açık kapayana kadar donduruyor. Bu sayede rahatça buzdan set yaparak savunmuş, hatta arada Akainu'ya hamle fırsatı vermeden onu dondurmustur bence. Ama Akainu hemen 'meyve avantaji' sayesinde buzu kırıp saldırmaya devam etmiştir. Aokiji 15 kez dondurduysa o 10 gunluk dovuste Akainu 2-3 kez vurdu belki ama yeterli işte o 2-3 hamle.

Akainu ile zıt meyveye sahip adam.buz ile magma birbirini nötrler. Buzun üstüne dökülen magma saniyeler içinde soğuyabilir. Benzer şekilde magma buzu eritebilir. 2 tarafta nötrdür.
Bu videoyu seviyorum nedense :D

Buzu delmediği için şaşırmış adamlar. Buz süblimleşip buhar olunca kaçmaya çalışıp baloncuklar oluşturuyor. Cam yapımı gibi diyor. Bir nevi ikisi de birbirinin formunu bozuyor. Lav ile buz birbirine değmiyormuş çünkü arada su ve su buharı var.

Yani genel olarak Kuzan eridiği için formunu koruyamayabilir. Akainu da kaçmaya çalışan su buharı yüzünden formunu koruyamayabilir. :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık