Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Kutsal Savaş - Kitap 1

------------------------------------- KİTAP 1 --------------------------------------------

Yaptığın iş gerçekten emek verici öncelikle ellerine sağlık, gözüme çarpan şeyleri dile getirmem gerekirse eğer; Kendine kapak hikayesi yapman hoş olmuş.
Rüyayı tasvir etmen hoşuma gitti.
Konuşmaları okumakta zorlandım açıkçası, Türkçeyi kullanma da biraz sıkıntı var sanırım ama halledilebilir.
Konu güzel gibi umarım çabuk sıkılmazsın.

Yazı sitili çizimine uymuş ama biraz abartı olmuş sanki, anlaşılmasını azaltmış. Yakın planda yüz ifadelerinde sıkıntı var. Daha çok ilk taslak gibi duruyor. Konusu çok merak uyandırmasa da fena değil.
Genel olarak güzel iş, devam ettikçe daha da güzelleşir.

Yazım kötü :( Ayrıca hikayesi ileride ki bölümlerde belli olucak.Bu arada çoğu ayrıntı ve isim bir "Foreshadow" özelliği taşıyor, haberiniz olsun ^^

Yazım yanlışları var ve balon içi fontları beğenmedim. Aslında yazıları photoshop'ta iyi bir fontla yerleştirsen daha mı iyi olur ne :D
Çizim tarzını One'a benzettim. Bu çizimlerle absürt komedi kullanırsan o sahnelerde çok verim alırsın bence. Üstünkörü bir baktım ama gece okurum bunu. Devamını getirirsin umarım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık