Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kuma'nın Korku Barkası'ndaki Davranışları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kuma'nın oradaki davranışlarına hiç bir zaman anlam veremedim.Zoro ve Kuma arasındaki savaştan bahsediyorum.

O savaşta Kuma resmen Zoro'yu öldürmeye çalışmıştı.Daha sonra Zoro'nun ölümcül derecede yaralı olduğunu bilmesine rağmen Luffy'nin acısını da Zoro'ya yıkmıştı.Ben Kuma'nın o olaydan sonra Zoro'nun öleceğini düşündüğünü düşünüyorum.Yani adam göz göre göre kendi yoldaşının(Dragon) oğlunun arkadaşını öldürmeye çalıştı.

Daha sonra ise aynı Kuma Sabaody'de tayfayı kurtardı.Sizce burada bir çelişki yok mu? Zoro'yu neden öldürmeye çalıştı bu adam? Sadece tayfayı test ediyordu,sınıyordu diyebilirsiniz ama bana hiç de öyle gelmiyor.Adam Zoro'dan dolayı Luffy'yi alamayınca ardından lazerle saldırdı bir de.

Mantıklı bir açıklaması olan varsa duymaktan memnun olurum.

shici olarak orda gorevini yapması gerekiyordu ve bence yoldaşının oğlunun ne kadar güçlendiğini test etmek istedi bence bu yüzden sonra baktı zoro ölmemiş eyvallah dedi sözünü tutaraktan luffye elini sürmeden gitti.Shabodyde bence kafayı yitirmeden son kez dragonun oğluna yardım etmek istedi belki de dragona ihanet ettiği için pişmanlık(?) duydu ve kendince özür anlamında dragonun oğlunu kurtarmak istedi

al açıklama :D

Zoro ölse daha mı iyiydi :D

Ölmeyeceği belliydi, aynen yukarda dendiği gibi bu shicibukai olarak yapması gereken bir görevdi.

Olay şu Kuma zoro gibi bir adamın Luffy'e ihanet edebileceğini düşündü ve yanıldı hepsi bu :good:

@TheOttoman

Oldukça toleranslı mı davrandı? Zoro yerine başkası olsaydı ölmüştü dostum bu nasıl bir tolerans böyle?:ehe: Tamam Dof olsa hepsini biçerdi ama Dof devrimci değil ki. Kuma gayet de eli boş döndü.Zoro'ya yaptığı şeyi hükümetin bildiğini sanmıyorum bilse de umurlarında olduğunu sanmıyorum sonuçta Hasır şapkaları öldür denildi ama hiç birisi de ölmedi. Schibukai olarak görevinin %1'ini bile yerine getirmemiş oldu böylece.

Kuma tayfayı denedi sadece.Ne zoro ne sanji kuma dan kurulabilirdi.Herkesin kellesini alır giderdi oradan.Ya da kuma yerine mihawk,dof tarzı birisi gelse tayfa gene mefta.Kuma nın gelmesi çok iyi oldu.Belki de dragona rapor verdi.Ki son görüntüde dragon oğlun senin gibi,ya da sana benzer şekilde tayfa bulmuş tarzı lafı var.Tutarsızlık yok.Bir sebepten devletin oyuncağı oldu.Ama olmadan önce devrimci liderinin oğlunun tayfasını denedi,kurtardı,gemisini korudu falan.Onun gibi yardım eden yok la tayfaya :D

Kuma oraya gitmedi,gönderildi.Hükümet bir shicibukai daha kaybetmek istemiyordu,bu yüzden Moria'ya destek olacak bir shicibukai göndermeliydi ve başka bir shicibukai(misal Doflamingo) gelse tayfayı acımadan kesip biçerdi.Kuma ise böyle olmaması için oraya hasırşapkaları yok edeceğim ayağına bizzat gitti,ama oldukça torelanslı davrandı ve dediğini yapmadı.Ama ayrıca eli boş da dönemezdi bu yüzden bir şeyler yapması gerekliydi ve bunu da Zoro'ya yaptı
Evet bende böyle düşünüyorum. Ben hala bir umut vegapunkun devrimci olduğunu ve kumayı yönettiğini zamanı geldiğinde kumayı tekrar faydalı bir şekilde göreceğiz diyorum yada böyle olmasını istiyorum.

Kumayı beğenmiştim. Piyasadaki en cool karakter. Bildiğin robot. En ruhsuz karakter. Ve lufftyi bırakması onurlu bir karakter olduğunu gösteriyor. Tayfaya müttefik olarak isterim.

Bilemiyorum beyler resmen Zoro'nun canıyla kumar oynadı adam ve cehennem azabını yaşattı ona.Lan insan arkadaşının oğlunun arkadaşlarını öldüresiye test mi edermiş?:ehe: Zoro lazerlerin birisinden kaçamasa mefta olmuştu ki zaten de kıl payı kurtulabildi.:ehe:

Bilemiyorum beyler resmen Zoro'nun canıyla kumar oynadı adam ve cehennem azabını yaşattı ona.Lan insan arkadaşının oğlunun arkadaşlarını öldüresiye test mi edermiş?:ehe:
orda yaptığı testte öleceklerse devam etmemeleri daha iyidir zaten ayrıca Zoro ya cehennemin kapısını göstermeseydi zoronun karizması nasıl artacaktı hem :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık