Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Öneri] Kripto Para

Kripto Para

• Yatırımda bulunuyorum gelecekte piyasada yeri olacak

Kullanılan: 97 42.5%
  • Yatırımda bulunuyorum fakat gelecek görmüyorum düşükten alır yukarıda satarım

Kullanılan: 22 9.6%
  • İlgilenmiyorum

Kullanılan: 78 34.2%
  • Balon / Saadet Zinciri

Kullanılan: 31 13.6%

• Kullanılan toplam oy
    228
Alt coinlerin ralliye başlaması için BTC'nin testereye mi girmesi gerekiyor yoksa gerilemesi mi ?
Tarih tekerrür ederse, btc'nin zirvede akümüle olması, yani testere dediğin şeyi yapması, aynı zamanda btc dominansın düşmesi gerekiyor. BTC'deki sert düşüşler her zaman için altcoinleri de etkiler, küçük istisnalar hariç. Mevcut yükselişler btc etf'in getirdiği hyp. Önümüzde daha halving, abd faiz indirimleri, abd seçimleri gibi bir dizi piyasaya pozitif yansıyacak gelişme var. Arada düzeltmeler olabilir ama sıradışı krizler olmamak kaydıyla bir süre piyasanın yükselmesi bekleniyor.

Tarih tekerrür ederse, btc'nin zirvede akümüle olması, yani testere dediğin şeyi yapması, aynı zamanda btc dominansın düşmesi gerekiyor. BTC'deki sert düşüşler her zaman için altcoinleri de etkiler, küçük istisnalar hariç. Mevcut yükselişler btc etf'in getirdiği hyp. Önümüzde daha halving, abd faiz indirimleri, abd seçimleri gibi bir dizi piyasaya pozitif yansıyacak gelişme var. Arada düzeltmeler olabilir ama sıradışı krizler olmamak kaydıyla bir süre piyasanın yükselmesi bekleniyor.
Zamanında seninle konuştuğumuz iki coin vardı. Onlara bir süre ekleme yaptım. Bakalım spotta bekliyoruz.

Arabayı sattırıp yatırtacak sonunda , manyak eder adamı. Oysa hiçte sevdiğim şeyler değil uğraşması cart curt ama kazanan iyi kazandı bu ara

AI trendi çok güçlü ve hala fiyatlanmadı, ZK teknolojisinden de bu döngüde iyi performans bekliyorum. $RNDR, $FET, $NUM, $AGIX, $FLOKI, $MANTA, $MINA değerlendirdiğim projeler içerisinde en güvendiğim yatırımlar. Arz şoku yaşanılan şu günlerde $BTC = 500k$+ olsa beni şaşırtmaz

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık