Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Kozuki Oden Üzerinden One Piece Kronolojisi

Kaido, Oden ve seri hakkında bilgiler geldikçe ekleme yapmamı ister misiniz ?

• Kullanılan toplam oy
    39
Oden evet epey güçlüydü belki yonkou seviyesine yakındı. Ancak yinede bir yonkou olacağını düşünmüyorum. Çünkü yonkou olmak sadece güçten ibaret değil.
Ayni zamanda Shanks ; oden zirve dönemine yaklaşırken daha birçok şeyden habersizdi belki. Ancak oden wano kralı nin oğluydu daha küçük yaşta savaş eğitimi aldı. Bilgi eğitimi aldı. Oysa korsanların çoğu dersini öğretmenlerden değil denizde alıyor .(burda ima ettiğim şey genel olarak illaki eğitim alınabilir başkaları tarafından )
Tamam oden güçlüydü daha 18 yaşındayken. Ancak şöyle bir durum var. One piece evreninde güçlü olan değil kendini geliştirmeye sürekli devam eden kazanıyor. Shanks belki oden zamanında miço idi ancak. Miço kalmadığını seride yonkou olarak gösterdi . belki de shanks odenin 3 senede yaptığını 1senede yaptığı için bu kadar hızlı güçlendi. Oden in durumu zordu evet .ancak bu diger yonkouların da hayatlarının kolay olduğu anlamına gelmiyor.oden buraya kadar gelebilecek bir adamdı. Daha ilerisi oden için uygun değildi.Eğer öyle olmasa belki suan güçlüydü. Ancak ne yazikki öldürüldü. Şuan bakıyorum kaido da big mom da zirve döneminden beri guclenmeye devam etmemiş. Oysa teach güçlenmeye devam ediyor. Shanksi bilmiyoruz. Bunlarda yakında işi bitecek adamlar. Kaiodunun oden i ağzından düşürmemesi odenin sadece cok güçlü olduğundan değil. Surekli odenin sahip oldugu toprakları aldığı ve Zihninde yer edindigindendir.belkide oden den sonra doğru düzgün bir savaşa bile girmedi kaido. Belkide wb ile kapışsa suan odene değil onu anlıyordu. Yani sürekli oden iden diye ağlaması sadece oden güçlü olduğu için değil bunu bi anlayın artık.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık