Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Kozuki Oden †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    232
Evet, aynı şey. Ben zaten bu anketleri genel bir görüş olsun diye koyuyorum. Yani bakınca site genelinde karaktere karşı olan düşünceyi görebiliyoruz, oy sayısı az ise zaten çoğunluğun karaktere karşı nötr olduğu anlaşılıyor. O yüzden üçüncü bir seçenek yok.
Dostum vermiş olduğun cevap anket mantığına uymayan birşey. O zaman anket niye açıyorsun ki ? Anketin mantığında zaten eğilimlere göre seçenekler konulur ve sen gerek görmüyorsun. Seçeneklendirmenin artabileceği bir madde koy desem anlarım da bu cevap garip. Dediğim şey bu karaktere tam uyan bir şey birde. Son yorumum cevap vermene gerek yok.

Dostum vermiş olduğun cevap anket mantığına uymayan birşey. O zaman anket niye açıyorsun ki ? Anketin mantığında zaten eğilimlere göre seçenekler konulur ve sen gerek görmüyorsun. Seçeneklendirmenin artabileceği bir madde koy desem anlarım da bu cevap garip. Dediğim şey bu karaktere tam uyan bir şey birde. Son yorumum cevap vermene gerek yok.
Sen hiçbir şeye etki etmeyecek bir oy verebilmek için seçenek koydurmaya çalışıyorsun. O seçeneğe vereceğin oy ile hiç vermeyeceğin oy benim gözümde aynı şey. Anketi de dediğim gibi genel bir görüş olsun diye açıyorum, bu karakterin tanıtım konusu, karakterin okurların gözündeki durumunun analiz edildiği bir konu değil, bunu anlamadığın için bu gereksiz tepkiyi vermeni normal karşılıyorum.

Nötr olduğum karakterlerden birisi. Çok sevemedim ama nefret de etmiyorum.

İlk başlarda biraz umudum vardı bundan ama hikayesini okuduktan sonra çok da etkilemedi beni. İdam sahnesi üzücüydü biraz. O şekilde ölmesi yazık oldu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık