Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Korsanfan'daki Oda nefreti

Manga’da adamın hoşuna gitmeyen bir şey yaşandığı zaman gidecek çizene sövecek tabiki.

Ha şu saatten sonra sövseler de bir şey değişmez adam parasını da aldı başarısını da aldı zamanında.

Sövenlerin arasında aynı zamanda onu çok sevenlerin de olduğunu düşünüyorum.
Yarın bir gün rahmetli olursa Cenaze namazının ilk safında sövenlerin duracağı gibi bir izlenim var bende.

:(

Valla ciddiyim. Emek emektir. Adam isterse şu an ki durumunda götünü dolarla yıkayacak varlığa gelmiş olsun bileğiyle ortaya koyduğu işi parasız okuyorum. 2004 den beri durum bu. Sıfır ödeme. Memnun olmasam bırakırım. Daha önce İmpel Down da acayip sıkılıp bırakmıştım. Sonra geri döndüm. Hem kel hem fodul takılamam kardeş bende çalışıyorum. Ne kadar ekmek o kadar köfte. Korsan okuyup birde eleştirme hakkını kendimde görmüyorum.
Daha öncede söylemiştim ben korsanım kaptanımda seriyi İngilizceye, Türkçeye çeviren insanlar. Korsan serisini korsan takip edip korsanlık yaptığımızın bilincinde olmayan insanlara kızıyorum ben.
Bir gün ciltleri komple toparlayıp alacak olursam o da ingilizce ciltler olur bu arada. Türkiye de ki yayıncılarını da sevmiyorum o da apayrı bir konu
Simdi ben seriyi mangaplustan da okuyorum ki resmi site burasi. Ucretsiz sunuyorlar. Ben korsan mi okumus oluyorum? Para kazandirmiyorsam nasil bedavaya veriyorlar dernek mi bunlar?

Sonra da diyorlar ki Oda'ya neden sövüyorlar. Millet sıkıntıdan komik video paylaşmaya başladı forumda. Daha ne olsun. :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık