Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

KorsanFan, Kendini Anlat

Kendi mesajını alıntılayıp övmek ve kendisine tekrar kendinden bahsetmek. Bakın bu bir dramdır.

Ben Rüveyda. 15 yaşındayım. Zannediyorum forumda iki kişi tanıyor beni. Genelde kimseyle konuşmam. Böyle internet sitelerinde de çok arkadaş edinemem. Hep arkalarda takılırım. Anime izlemeyi çok severim. En sevdiğim anime One Piece. Manga okumak yemek yemek anime izlemek oyun oynamak hobilerim arasındadır. Sakin bir insanım kimseyle kavga etmem ama çabuk sinirlenirim. Forumda tanınmayan insanlardan sadece bir tanesiyim. Öyle işte. Allah'a emanet:oops:
Merak eden olursa Evet Rüveyda kız ismi

Ben Rüveyda. 15 yaşındayım. Zannediyorum forumda iki kişi tanıyor beni. Genelde kimseyle konuşmam. Böyle internet sitelerinde de çok arkadaş edinemem. Hep arkalarda takılırım. Anime izlemeyi çok severim. En sevdiğim anime One Piece. Manga okumak yemek yemek anime izlemek oyun oynamak hobilerim arasındadır. Sakin bir insanım kimseyle kavga etmem ama çabuk sinirlenirim. Forumda tanınmayan insanlardan sadece bir tanesiyim. Öyle işte. Allah'a emanet:oops:
Forumdaki en küçük üye ben değilmişim:D En azından yaşıtım var.

Profilindeki mesajından anlamıştım ve o sebepten gülmüştüm :D Sağol sende. :)

Güzel tanıtmış mıyım kendimi. Pek güzel olmadi gibi ama alta ekledigim bilgi çok gerekli oluyor Instagram da falan bunun için mesaj atan bile oldu gerçek misin diye soran oo
Güzel güzel. Ben bile o kadar tanıtmadım kendimi kıskandım şimdi seni :) Rüveyda zaten kız ismi soran insanlar ilk kez duyuyorlar yoksa garipsenecek bir isim değil hatta Rüveyda diye arkadaşım var. :oops:

Güzel güzel. Ben bile o kadar tanıtmadım kendimi kıskandım şimdi seni :) Rüveyda zaten kız ismi soran insanlar ilk kez duyuyorlar yoksa garipsenecek bir isim değil hatta Rüveyda diye arkadaşım var. :oops:

Teşekkürler :utangac: ayn bence de. Aa çok fazla adaşım yok ama sevindim Rüveyda nin kız ismi olduğunun bilinmesine:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık