Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

KorsanFan Gazetesi Yayında

UYARI!!: Arkadaşlar spoiler içindeki resim ve yazı mangadan spoiler içermektedir.
Evet arkadaşlar yanlışlıkla görüş konusuna vermiştim oraya spoiler bilgi verilmiyeceğini unutmuşum oyüzden buraya açtım:).Korsanfan gazetesi 1.ci sayısıyla yayın hayatına başlamıştır ilk sayı olması ve tek yazar olması nedeniyle biraz kısadır :D
Evet yine pek uzun olmasada karitatür köşesi ve anime bölümüyle birlikte 2.ci sayıyla karşınızdayız.

yorumları bekliyorum

Sadece baktım manga takip etmediğimden.Eğer anime de olursa seve seve yardımcı olabilirim hem anime olursa daha çok rağbet göreceğini düşünüyorum.Eline sağlık. :)

santoryu_style

güzel güzel begendim :) şu fil vurusunu çözemedim ben resimden 2. sayfa haberi olarak veririmisin nasılsa gebertti :)))

eleman alıyormusun? :D
Olur zaten tek kişi olunca bi halt çıkmıyor birileri olursa iyi olur en azından değişik bişiler çıkar.Sen yazmak istediğin haberi msn'den not defterine yazıp yolla varsa konuyla alakalı resimde gönder.Bende ona göre bi haber yazıp düzenlemeleri yaptıkdan sora yeni sayıyı çıkartırız :D

Konuyu çok akıcı bir biçimde ele almışsın korsanfanın şimdiye kadar çıkmış ilk gazetesini beğeniyle okudum.Bu gazete yakında büyüyecek ve yazarlar bölümü one piecedeki sporcular bölümü onepiecede ekonomi ve one piecede 3. sayfa haberleri olarak bölümlere ayrılır ve ben 3. sayfa haberleri için gönüllüyüm esenlikle kalın :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık