Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Korsanfan Bilgi Testi

Soruların zorluk derecesi nasıl ?

• Çok basit.

Kullanılan: 4 16.7%
  • Basit.

Kullanılan: 9 37.5%
  • Ortalama.

Kullanılan: 7 29.2%
  • Zor.

Kullanılan: 2 8.3%
  • Çok zor.

Kullanılan: 2 8.3%

• Kullanılan toplam oy
    24
Merhaba böyle ilginç bir test yapayım dedim.Tamamen güncel korsanfan ve forum tarihi hakkında.Sonlara doğru sorular zorlaşabilir ve biraz fazla üyelere odaklanmış olabilirim.Şimdilik bu konu benim için de bir deneme olacak.Benim hakim olduklarım ve hatırladıklarım kısıtlı ama ileride benden bilgi katsayısı olarak daha önde olan üyeler belki bu konunun ikinci yada üçüncü versiyonlarını açabilirler daha güzel sorularla.Hiç belli olmaz ne kadar tutulduğuna bağlı.

Cevaplarken eğlenelim ve foruma hakimiyetimizi ölçelim istedim.Özellikle bu sene üye olan arkadaşlar için sorular daha ilginç olabilir.Cevapları yazmıyorum elbette.1 - 3 gün içerisinde yazılır duruma bağlı.Zaten hepsini bileceğiniz için sorun olacağını düşünmüyorum. :D

8/10 - 9/10 ve 10/10 yapan arkadaşların ödülleri şunlar olacak.

Mihawk'ın çakısını teselli ödülü olarak veriyoruz. :)

9 / 10

Bu katana da şampiyonluğu kaçıranlar için.Artık koklar mısınız ne yaparsınız bilemem. :)

10/10

Luffy gibi şansınız her daim yaver gitsin diye bu ödülü full çekene veriyoruz. :)

Bu da sınav heyecanından dolayı Zoro gibi bayılanlara verdiğimiz ikram.

TEST

1 - 1000 sayfaya ulaşarak artık bir forum efsanesi haline gelen başlığın adı nedir ?

2 - Forumdaki bazı beklentilere göre Wano sonunda hangi one piece karakteri amiral seviyesine ulaşacaktır ?

3 - Roman kitabı yazmış olduğu bilinen üyenin nicki nedir ?

4 - “ Sanji’nin bacısı donla geziyor. “ fenomenine imza atmış üyenin nicki nedir ?

5 - " Yeşil " kod adını verdiği karaktere yaptığı iğnelemelerle tanınan üyenin nicki nedir ?

6 - Bitmiş olmasına rağmen Toriko mangasının son 5 sayısını hala okumayan üyenin lakabı nedir ?

7 - Korsanfan sitesinin kurucusu tayfadan hangi karakteri kendisine nick olarak seçmiştir ?

8 - Unutulmaz " Marineford'da eşeğe bile tek atamadı. " cümlesini ilk kez kim söylemiştir ? ( Nick )

9 - Korsanfanda Zoro'nun hangi karakteri yenebileceğinin söylenmesi yurtiçi platformlarda şok etkisi yaratmıştır ?

10 - GncGLSN nickinde " GLSN " tam olarak neyin kısaltmasıdır ?

Cevaplar

1 - Mihawk'ın Seviyesi
2 - Zoro
3 - amaneden
4 - Master of Puppets
5 - killzone
6- Sayın savcım,Savcı,Savcım vb. (Hepsi doğru)
7 - Brook
8 - Tensei
9 - Goku
10 - Gülşen

Nickler için kişilerin eski nicklerini söyleyenlerin de cevapları doğru kabul edilmektedir.

Son düzenleme:
Soruları da yazaydın ya :( He varmış pardon. Çok kötü spoilera almışsın lan.

Cevapları da yazayım.

Mihawkın seviyesi
Zoro
Amaneden
Mop (sinestream)
Vaaz
Savcı (reiper)
Brook
Erkan12 (sanırım)
Hulk?
Sonuncuyu hatırlaıyorum valla

Son düzenleme:
5, 8 ve 10'u bilemedim.5 ile alakalı tahminim var ama diğer iki soru bende sıfır.:(

Edit: 5 ile alakalı tahminim doğruymuş. 8 tane bilebildim. Forumda görece yeni olmama rağmen iyi bence.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık