Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Korsanfan İle Tanışma Hikayeniz

İyi akşamlar arkadaşlar,abiler vs.! :D

Bu konumuzda efsane site korsanfan ile tanışma hikayemizi yazıyoruz.Güzel şeyler çıkacağını umuyorum.Ben yazayım ilk başta.

Benimki şöyle.Arkadaşım one piece'ı önerdikten sonra sanırım bu siteye üye olduğunu da söylemişti.Baktım,iyi,one piece ile ilgili her şey var.Güzel bir ortam.Dedim ben buraya üye olurum.Oldum.Gerçek hayattaki ve sanal ortamdaki (paint :D) çizim yeteneğimle tanınırım.Eski nickim Eliminate idi ve herkes beni bu nickle bilirdi :( İşte benim hikayem bu :D Buyrun sahne sizin.

Karakterler hakkında bilgi ararken Smoker'in çevirilerini gördüm sonra kütüphane'yi tamamen araştırdım beğenince de üye oldum hikayem bu pek özel bir şey değil :D

Benim de pek farklı sayılmaz :D Op harika, op tam kafa dengin dünya falan düşünceleri ile kafayı bozduğum yaşlardayken, Mustafa isimli bir arkadaş (Ko'da tanışmıştık :D ) Kf'yi tavsiye etmişti. Eğer ki op manyağıysan, fan sitelerinde takıl falan diye. Öyle üye olduk. Öyle ahım şahım bir hikayemiz yok, kimsesizdik biz :D

Hatırlamıyorum.
Bulduğum zamanlar, One Piece'in hala devam ettiğini öğrendiğim, şokta ve heyecanda olduğum zamanlardı. O heyecan ve şaşkınlıkla girip çıktığım onlarca One Piece forumu, portalı ve Facebook sayfalarından üye olduklarım arasındadır Korsanfan muhtemelen. Daha sonra kanım buraya çok ısınmış olsa gerek ki aktif olduğum tek forum da burası oldu.

Bundan yıllar yıllar önce one piece aşkı içimize düştüğü sıralarda kendi çapımızda takıldığımız daha amatör bir forumumuz vardı, hoş, samimi, güzel bir ortamdı, bir gün Ramazan adlı bir eleman geldi dediki "bu güzel ortamı daha güzel bir siteye taşısak daha iyi olmaz mı, hem adını da korsanfan koyarız daha havalı olur (ikinci kısmı ben uydurdum)" falan dedi, ee bizde ne diyelim, neden olmasın, iyi olur, hoş olur, derken bir bakmışız korsanfan kurulmuş. (düşününce yıllar ne çabuk geçmiş be :bilmem: nasıl geçtiğini bile anlamadan yaşlandık :üzgünüm:), işte bizim naçizane hikayemiz de bu.

Hep video nette adlı siteden film izlerdim sonra orası kendini birazcık geliştirip dizi ve anime yayınlamaya başladılar bende ana sayfada yeni eklenen filmlere dizilere filan bakarken bir baktım one piece. Ufakken star tv'de izlediğim lastik çocuk mu bu lan filan derken kendime seriye başladım ve o olduğu anlayıp seriyi bitirdim. Ben izlemeye başladığımda sitede daha 150. bölüm bile yayınlanmamıştı ben izledikçe daha güncele gelemeden site bitirdi upload'ları ve arkasından güncele geldiğimde inanamıştım çünkü bölümün ismi the last day of mugiwara gibi bir şeydi (bu sabondy'de ki dağılma sahnesi) izlerken göz yaşlarına boğuldum ve serinin öyle bittiğine inanamadım (son bölüm olduğunu düşünmüştüm o zamanlar ve ilk animem olduğu için mangaymış devamıymış filan hiç düşünmemiştim) internete acaba fanlar ne yazmış filan diye ararken one piece türkçe forum filan yazınca bu siteyi buldum ve baktım ki online manga diye bir şey var neymiş bu filan derken baktım siyah beyaz bir çizgi roman one piece çizgi romandan mı anime olmuş filan derken saatlerce bir de onu okudum sonra yorumlara siteye filan baktım derken ortam güzel geldi üyeler kendi aralarında şakalaşması filan arkadaş gibiydiler dedim bende katılayım buraya.

Edit: Ilgaz illa çoook eski bir üye olduğunu göstereksin dimi her konuda?

One Piece animesini indirecek yer arıyordum burayı buldum 1 sene kadar misafir takıldım sonrasında teşekkür etmek için üye oldum, bu site ve emektarları sayesinde mangayı keşfettim artık hikayeyi orjinalinden takip ediyorum ve bir manga severim :D

@Sengoku birde Zoro fanlığını yitirmeseydin şahane olacaktı :good:
Hemen hemen aynı şekilde tanışmışız bir daha tekrarlamaya gerek yok.

@Ilgaz sen tanışmasaydında olurdu:hıh:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık