Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

KorsanFan Üye Adlarının Anlamları

Güzel bir tane benden gelsin :D
Ben r'leri iyi söyleyemiyorum ismim berke. Lisede ilk haftalarda her hoca bütün sınıfa kendini tanıttırdığı için berke berke berke diye diye telaffuzum iyi olmadığı için lise arkadaşlarım bavske diye dalga geçiyorlardı :D Bavs falan demeye başlamışlardı oradan geliyor.
Aslında o kadar da kötü söylemiyorum yeni tanıştığım insanlar aylar boyunca farketmiyorlar ama lise arkadaşları hiçbir kusurunuzu atlamaz. İm-kan-sız.

Güzel bir tane benden gelsin :D
Ben r'leri iyi söyleyemiyorum ismim berke. Lisede ilk haftalarda her hoca bütün sınıfa kendini tanıttırdığı için berke berke berke diye diye telaffuzum iyi olmadığı için lise arkadaşlarım bavske diye dalga geçiyorlardı :D Bavs falan demeye başlamışlardı oradan geliyor.
Aslında o kadar da kötü söylemiyorum yeni tanıştığım insanlar aylar boyunca farketmiyorlar ama lise arkadaşları hiçbir kusurunuzu atlamaz. İm-kan-sız.
Seninki de cool bir isim, İtaçi gibi bir karakterin ismi zannediyordum. Demek lakabından geliyormuş :)

Tamamıyla anlik bir dusunmeyle ortaya cikmis bir addan meydana geliyor benimkisi. Bazi uyeler random falan diyorlar ama haklilar.
"W"hitebeard,"R"o"g"er,"G"a"r"p,"D""r"agon,"L"u"f"f"y"
Anlamı olmasa acilimimdam dolayi karekterleri tanimlamama gerek yoktur umarım :D 1 2 sini unutmustum sagolsun hatirlattilar.

Adı yakında degistirecegim.
Ben ilk 3 harften WB diyordum da sonrakileri görünce yok la bu random dedim.

Bunu görünce nedense mutlu oldum.

Tamamıyla anlik bir dusunmeyle ortaya cikmis bir addan meydana geliyor benimkisi. Bazi uyeler random falan diyorlar ama haklilar.
"W"hitebeard,"R"o"g"er,"G"a"r"p,"D""r"agon,"L"u"f"f"y"
Anlamı olmasa acilimimdam dolayi karekterleri tanimlamama gerek yoktur umarım :D 1 2 sini unutmustum sagolsun hatirlattilar.

Adı yakında degistirecegim.
Nicholas cage filmlerinde ki şifreler gibi ince ince dizmişsin harfleri.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık