Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Kong

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 111 66.1%
  • Sevmem

Kullanılan: 57 33.9%

• Kullanılan toplam oy
    168
Bu arada benim başlıca kullandığım nick'im Kong, o yüzden inşallah adının hakkını veriyordur :D Keşke buraya da o isimle üyelik açsaymışım baştan da @Smoker gibi bi karakteri tapulardım en azından :D Belki büyük balık çıkar ileride hem.

Bu arada benim başlıca kullandığım nick'im Kong, o yüzden inşallah adının hakkını veriyordur :D Keşke buraya da o isimle üyelik açsaymışım baştan da @Smoker gibi bi karakteri tapulardım en azından :D Belki büyük balık çıkar ileride hem.
Smoker benim normalde kullandığım bir nickti. Buraya üye olurken Smoker diye bir karakter olduğunu bilmiyordum. Şansa denk geldi, karakteri de sevdim. Öyle kaldı ondan sonra da. Hatta belki hatırlayan vardır, ilk üye olduğum zaman Luffy ve Usopp vardı avatarımda.

Smoker benim normalde kullandığım bir nickti. Buraya üye olurken Smoker diye bir karakter olduğunu bilmiyordum. Şansa denk geldi, karakteri de sevdim. Öyle kaldı ondan sonra da. Hatta belki hatırlayan vardır, ilk üye olduğum zaman Luffy ve Usopp vardı avatarımda.
Biliyorum işte onu kast ettim ben de "Kong" kullanırım genelde nick olarak, onla üye olsaymışım diyorum :)

Tam olarak işi bitmediği için unvana bastım ama bu saatten daha önemli rolde oynayacağını sanmıyorum

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık