Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Koala

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 89 81.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 20 18.3%

• Kullanılan toplam oy
    109
Eline sağlık, Fisher Tiger olayıyla bağlantı kurulması güzeldi. Geçmişteki olaylarla bağlantı kurulması hoşuma gidiyor.

Bir insan olarak Güneş Korsanları simgesi taşıması, balıkadam karatesi kullanması, öğretmesi de hoşuma gidiyor.

Ben bu gızı pek severim.Geçmişi çok kötü acı dolu olmasına rağmen hiç gülümsemesini itirmemiş güçlü durmuştur.Tabi Tiger'a denk guuelmesi de iyi bir şans.Büyüklüğü de bayaa çekicci.Cosplay kızı gibi görünsede:D Saboyu olaylarda iyi kontrol ediyor.
@gyjbsch Dalarım la sana galpsiz.:mad:Senin davşanından güçlü hiç olmazsa:D Umarım ilerde BM'ye davşan yahnisi olmaz.:oleyo2:

Ben bu gızı pek severim.Geçmişi çok kötü acı dolu olmasına rağmen hiç gülümsemesini itirmemiş güçlü durmuştur.Tabi Tiger'a denk guuelmesi de iyi bir şans.Büyüklüğü de bayaa çekicci.Cosplay kızı gibi görünsede:D Saboyu olaylarda iyi kontrol ediyor.
@gyjbsch Dalarım la sana galpsiz.:mad:Senin davşanından güçlü hiç olmazsa:D Umarım ilerde BM'ye davşan yahnisi olmaz.:oleyo2:
Ben ne demişim yahu, onu bile unuttum. :confused:

Yeniden görmek güzel; ama çok yüzeysel geldi işlenişi. 'Sabo kaçar' ve 'Koala: ölüyorum anlasana' havası dışında, başka da bir his geçmedi bana. Umarım ilerde geçmişi hakkında iki kelam da olsa duyarız; öylece harcanmamalı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık