Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Borsalino vs. Dracule Mihawk

Kim alır?

• Kizaru

Kullanılan: 48 56.5%
  • Mihawk

Kullanılan: 37 43.5%

• Kullanılan toplam oy
    85
Kizaru

Kizaru Logia türü Pika Pika no mi (parıltı,ışık) meyvesi yemiş 3 denizci amiralinden biridir. Meyvesinin bilinen bir zayıflığı yoktur. Normal fiziksel darbeler vücudunun içerisinden geçer. Haki veya kairouseki kullanmadan vücuduna dokunabilmek, zarar verebilmek mümkün değildir. Değişik tarzda bir saldırıyla ortadan ikiye ayrılsa bile haki kullanılmadığı için vücudu ışık demetleri halinde tekrar birleşebilir. Genellikle hareketli düşmanlarını yakalamak için yata no kagami (Ayna) tekniğini kullanır. Sabit rakiplerinin hemen yanı başına onlar ne olduğunu anlayamadan ışık hızında ışınlanabilir. Meyve gücüyle kendisine bir ışın kılıcı yapabilir. Lazer şeklinde ışınlar atabilir ve gücünü kullanarak rakibine ışık okları saplaması mümkündür. Her meyve kullanıcısında olduğu gibi kendiside denizde yüzemez. Ayağıyla attığı bir ışın oku 27. korunun büyük ağacını yerle bir etmiştir.

Vs

mihawk

Dracule "Şahin-Göz" Mihawk (ジュラキュール・ミホーク, Jurakyuuru Mihōku) bir Shichibukai üyesi ve dünyanın en iyi kılıç ustasıdır.

Juracule Mihawk serinin en karizma karakterlerinden biridir. Ayrıca Shichibukai'den biridir.

Dünyanın en iyi kılıç ustası olarak gösterilmektedir.

Ankette %99 Kizaru çıkar. Ama ben Mihawk dedim.
Nedenine gelirsek Kizaru’nun Mikawk’ın gözlem hakisinden hızlı olamayacağını düşünüyorum.

Öte yandan bence denklerdir. Ama gönlüm Mihawk diyor. Biraz duygusal yani.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık