Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Kingdom

Seriyi beğendiniz mi?

• Kullanılan toplam oy
    145
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
KİNGDOM
Çin'de ''Muharip Devletler Çağı'' olarak bilinen çağda ailesini savaşta kaybeden Shin ve Piao adlı iki kimsesiz kölemen çocuk vardır. Bu ikisi kardeş gibi büyürler ve hedefleri bir gün tarihin gördüğü en ulu generaller olmaktır. Günün birinde saray eşrafından biri gelip Piao'yu götürür ve Shin yalnız kalır, ta ki bir gün Piao yarı ölü halde Shin'in yanına gelene dek. Piao'nun son isteği Shin'i Ei Sei ile karşılaştırır ve tahta oturmak üzere olan bu genç adam kardeşinin isyanına karşı bir savaşın tam da ortasındadır. Hikaye bu iki genç üzerinden ilerler ve bize Çin'in birleşmesini anlatır.

Yakın zamanda @Eustass Captain Kidd arkadaşımızın öncülük etmesiyle seride Türkçe çevirisi bulunmayan -özellikle 95-260 arasındaki- bölümleri çevirmeye başladık. Bölümler birikmeye başladığı için ayrı bir başlıkta toplamayı istedim. Böylece takip eden arkadaşlar da manga konusunda bakarken spoiler yemezler.
Konuda henüz çevirisi gelmeyen bölümlerle ilgili spoiler verilmemesini özellikle rica ediyorum.

Mangaya dair tartışmalar için Kingdom Manga konusuna yazmanız konunun amacından sapmaması adına daha sağlıklı olacaktır.

Manga-Tr

Genel çevrimiçi okuma bağlantısı

Genel indirme bağlantısı

Son düzenleme:
Destek veren herkese teşekkürler.Aslında daha önce başlayacaktık ama araya iş güç girdi şimdiye kısmetmiş.

Ek olarak bu gün vereceğim bölüm biraz farklı olacak.Direk japonca raw bölümünden yapıyorum editi ve bir amatör olarak üzerinde oynanmamış sayfaları editlemek zor.Tabi üstesinden geliyoruz bir şekilde :D Bakalım beğenecek misiniz.

Uzun zamandır gözüme kestirdiğim bir seriydi. Animesine bir bölüm bile katlanamadığım için tek çıkış yolu manga gözüküyordu ki onun da çeviri problemleri vardı. Şimdilerde başlamak farz oldu. Elinize sağlık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık