Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kimi no na wa (2016)

Filmi Nasıl Buldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    13
Geçen sene izlediğimde buradaki arkadaşları bayağı darlamıştım izleyin diye :D Vay bee üstünden 1,5 sene falan geçmiş. Kesinlikle izleyin, izlettirin. Bir şey kaybetmezsiniz ama bir şeyler kazanabilirsiniz.

10/10 luk bir şey olması çok zor ya. Sadece bunun için değil her şey için. Ben bir şeyin her insanı tatmin edebileceğine inanmıyorum.
Ya puanlama işi tamamen subjetif zaten. 10 puan verdiğin bir şeye de kusursuz demiyorsun, başyapıt diyorsun. Yoksa kusursuz bir eser olduğunu sanmıyorum, en azından anime dünyası özelinde :) O kusurları küçük kaldığı ve olumlu yanları tarafından bastırıldığı sürece 10 puan hak edilebilir/ulaşılabilir bir şey.

Ya puanlama işi tamamen subjetif zaten. 10 puan verdiğin bir şeye de kusursuz demiyorsun, başyapıt diyorsun. Yoksa kusursuz bir eser olduğunu sanmıyorum, en azından anime dünyası özelinde :) O kusurları küçük kaldığı ve olumlu yanları tarafından bastırıldığı sürece 10 puan hak edilebilir/ulaşılabilir bir şey.
Bak bu dediğin de subjektif bir şey. Farklı zevkler farklı değerlendirmeler sunuyor bize. Senin şaheser dediğine belki ben de şaheser diyebilirim ama bir başkası için bir fiyasko olabilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık