Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Kimetsu no Yaiba (Demon Slayer)

'Anime Sohbet' forumunda Aiden tarafından 12 Ağu 2019 tarihinde açılan konu

1. Bilture19 Sic mundus creatus est

Bilture19 (Sic mundus creatus est)
    Mesaj Sayısı 2,249
    Üyelik Tarihi17 Ağu 2018
    Benim bu seriye karşı kısaca görüşüm şu, Ufotable yapmasaydı muhtemelen birkaç bölümünden sonra unutulurdu. Bütün övgüyü hak eden taraf stüdyo.

2. dX Başarısız ve başarısız olmaya devam edecek üye

dX (Başarısız ve başarısız olmaya devam edecek üye)
    Mesaj Sayısı 4,573
    Üyelik Tarihi6 Nis 2019
    Kibitsuji Tanjiro'dan nefret etmesinin sebebi kulağındaki küpe demişti de acaba Tanjiro'nun babası hashima olabilir mi? Kibitsuji'(hatırladığı anlarda) kendisini bir iblis avcısı zor duruma düşürmüştü ve siluet olarak Tanjiro'nun babası ile uyuyor gibi. Tanjiro'nun babası Kibutsuji'yi zor duruma düşüren kişi miydi acaba? Babasının dediklerine bakarsak çok iyi bir kılıç ustası havası veriyor. Muhtemelen Babası ile Urokodaki'nin geçmişleri vardı belki de Tamayoki Tanjiro'nun babasını öğrencisidir :D

3. dX Başarısız ve başarısız olmaya devam edecek üye

Mesaj Sayısı 4,573
    Üyelik Tarihi6 Nis 2019
    Bolum 21cikti ve ceviriside baya hizli yapilmis. Rui'nin Fb'leri ve Rui'nin kendisinin ve ailesinin sahnesi goz yasartici idi :( Shinobu Chan'in sesi oyle ince ki reddetmek zor cidden isteklerini :D Tomoika'nin seytanlardan nefret ettigi halde Tanjiro ve Nezuko'yu Shinobu'ya karsi korumasi baya ilginc oldu. Kendisi karismadi ama farkli bir Hashira'ya karismaz demistim. Hashiralarda baya gucluymus, Hashira On Iki Kizuki'de ki adami tekliyor. Muhtemelen ceviri hatasi var "Kibutsuji ile ayni kulvarda" derken ya da guc anlaminda denmemiste olabilir. Kibutsuji boyleyse Hashira'larin basi Kibutsuji'ye kendisi girerdi muhtemelen.

Bolum guzeldi,keyifliydi,duyguluydu tek eksisi merak edilecek yerde bolumun bitmesi oldu :D

4. Dattebayo..! Fingolfin

Dattebayo..! (Fingolfin)
    Mesaj Sayısı 3,529
    Üyelik Tarihi29 Haz 2011
    Haklıymışsın, eleştirmen kişiliğim p-up'ı tam sineye çekemese de muhteşem bir vsydi. Dövüş koreografisi ve ost bambaşka bir seviyeye taşıdı bölümü. Anime günceline geldim. Seri genel olarak ortalama seviyede. Hikaye kurgu işleniş karakterler vs totalde 10/7 lik bir seri. Tabi Zenitsu - Chuntaro ve chibi Nezuko bende 10/10. Animenin animasyon kalitesi, çizimleri ve efektleri ise 10 üzerinden 15. Fevkaladenin fevkinde yapmışlar. Keşke mangasını da düzenli olarak çeviren bir grup olsaymış hikayesi bayağı ilerlemiş olmalı çünkü bölüm sayısına bakarsak.

5. dX Başarısız ve başarısız olmaya devam edecek üye

Mesaj Sayısı 4,573
    Üyelik Tarihi6 Nis 2019
    Bolumu izleyip mesaji editleyecegim :D

6. dX Başarısız ve başarısız olmaya devam edecek üye

Mesaj Sayısı 4,573
    Üyelik Tarihi6 Nis 2019
    Manga anime ile orantili gidiyor galiba 21'den sonra duraklama var. Bugun 22'yi cevirirler. Cevirme olayini kastettim. Manga yorumlara gore son arctaymis.

Son düzenleme: 31 Ağu 2019
  7. dX Başarısız ve başarısız olmaya devam edecek üye

Mesaj Sayısı 4,573
    Üyelik Tarihi6 Nis 2019
    Yine bir merakta birakti anime. Bolum yine guzel ama 1hafta beklemek zor olacak. Muhtemelen şu Usta dedikleri adam Kibutsuji'yi yakalamak istemesinin sebebi kendisini iyilestirip insanlari oldurmek istemesidir.

Ben bu hashiralari anlayamadim. Tanjiro i kadar yapmadi etmedi diyor,kiza zarar gelmemesi icin kendini siper ediyor ama bazi kas kafali hashiralar(Ruzgar Hashirasi zirveye oynayabilir) halen oldurme derdinde. Urokodaki araya girip mektup yolluyor yine de fayda etmiyor. Bunlar hakikaten guclu ama mankafa.

Son düzenleme: 31 Ağu 2019
  8. dX Başarısız ve başarısız olmaya devam edecek üye

Mesaj Sayısı 4,573
    Üyelik Tarihi6 Nis 2019
    Bu bolum diger bolumlere nazaran ilginc. Su usta denilen eleman o kadar supheli ki Muzan Kibutsuji'den bile daha tehlikeli izlenimi yaratti bana.

9. Alcatraz çok bilen ama çok yanılan billur kişi.

Alcatraz (çok bilen ama çok yanılan billur kişi.)
    Mesaj Sayısı 4,874
    Üyelik Tarihi4 Ara 2015
    Hangi günler bölüm yayınlanıyor?

10. Shakan ...

Shakan (...)
    Mesaj Sayısı 3,821
    Üyelik Tarihi15 Oca 2017
    Cumartesi akşamları.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık