Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Eustass Kid'in Seviyesi

Kid'in Güncel Seviyesi Ne?

• Kullanılan toplam oy
    118
Onun karakteri eşsiz dermişim ? WB olabilir belki. Luffy ile dostluğu, tayfasını WB gibi aile olarak görmesi gibi sebeplerden ötürü. Kid'in meyvesi yıkım getiren bir güç mü ki? WB'nin öyleydi.

En kötü nesilden belli başlı isimlere yoğunlaşacak. Seri için önem taşıyan bu oluşumda Law-Kid-Bonney-Teach çarpıcı olacaklar belki Urouge'de eklenebilir rolüne bakmalı. Luffy/Zoro zaten ana karakterler diye dahil etmiyorum, onların hikayesi. Ve ben bunlara da zirve yaşatacağını düşünüyorum. Luffy, Roger'ı aşan karakter olurken diğerleri eski nesil karakterlerle yüzleşebilecek seviyeye ulaşmış olur.
Oynayacakları rol bakımından Law, Bonney falan rol oynar da. Güç olarak zirve olacak adamlarda kral haki olmak zorunda. Law 26 yaşında uyandırmak için biraz geç kalmış ama ihtimal var hala. Luffy ve Kid yanında çiziyor hep.

Oynayacakları rol bakımından Law, Bonney falan rol oynar da. Güç olarak zirve olacak adamlarda kral haki olmak zorunda. Law 26 yaşında uyandırmak için biraz geç kalmış ama ihtimal var hala. Luffy ve Kid yanında çiziyor hep.
Umudum Garp gibi karakterlerden yana. Kral hakisi yoksa adam bu hakisiz zirve olmuş. :D Meyvesi çok op olduğu için vermeyebilir. Ama isterim tabi.

Law’da D iradesi var. Kidd’de kral hakisi var. Luffy’de ikisi de var. Ana karakterin farkı bu olur belki.

Tamam güce bi katkısı yok D olmasının ama Law uyandıracaksa Dof karşısında uyandırmalıydı bence. Sadece yaş değil hikaye açısından da geç oldu artık.

Bi de kral hakisi sahipleri genellikle mal. Plot armor’a güvenip gönlünden geçeni yapıyor. Law kral hakisi açmak için fazla akıllı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık