Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kid'in Kolunu Kim Almış Olabilir?

Sizce Kid'in kolunu kim aldı?

• Benn Beckman

Kullanılan: 50 33.6%
  • Lucky Roo

Kullanılan: 34 22.8%
  • Yasopp

Kullanılan: 7 4.7%
  • Aslan Amca

Kullanılan: 8 5.4%
  • Bandanalı Abi

Kullanılan: 24 16.1%
  • Maymunlu Reis

Kullanılan: 20 13.4%
  • Dövmeli Dayı

Kullanılan: 24 16.1%
  • Sarışın

Kullanılan: 12 8.1%

• Kullanılan toplam oy
    149
  • Anket kapatılmış .
Klasik anketlerden farklı olarak böyle bir konu açmak istedim.İleride önemli olacak ve üzerinde durulacak diye düşündüğüm Kid üzerine şimdiden böyle bir konu açmak güzel olacak.Bege gibi her novayı işleyeceğini düşünüyorum en çok işleyeceklerinden biri de Kid olacak.Çok geç olmadan açayım dedim.2 oy hakkı var.

Edit : Konu değiştirildi.Kızıl saç korsanları üyelerinden hangisi almış olabilir ?
Analizini yapıp oyunuzu verin.

1. Ben Beckman

2. Lucky Roo

3. Yasopp

4. Aslan Amca

5. Bandanalı Abi

6. Maymunlu Reis

7. Dövmeli Dayı

8. Sarışın

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kolunu kimin aldığını tahmin etmek zor ama konu güzel olmuş..

Op evrenindeki en delikanlı, cesur adamdır! Ana karakter olmamanın cezasını da kolunu kaybedip, Kaido karşısında can verecek noktaya gelerek çekmiş, daha da çekecek ama verdiklerinin karşılığını alacağı gün de gelecektir!

Koca Ana olayından dolayı Cracker diyorum. Tabi diğer komutanlardan birini de üzerine salmış olabilir.

Çarkı çevirtip öyle almıştır diyecem ama Linlin'in Luffy ile olan den den mushi konuşmasına bakınca Kid ile bizzat ilgilenmiş gibi görünmüyor.

Kid'i severim bir yamuğunu görmedim.:D Kolunu Zoro almıştır. Mihawk idman olarak o görevi vermiştir.:D

Kolunu kimin aldığını tahmin etmek zor ama konu güzel olmuş..

Op evrenindeki en delikanlı, cesur adamdır! Ana karakter olmamanın cezasını da kolunu kaybedip, Kaido karşısında can verecek noktaya gelerek çekmiş, daha da çekecek ama verdiklerinin karşılığını alacağı gün de gelecektir!
Evet öyle malesef cezasını çekmiş o yüzden.Eğer ana karakter olup o cesarette bulunsaydı parmak bile kaybetmezdi.Hatta yeterince güçlüyken yada rakip dengiyken ana karakter şansı yanında olarak o cesareti gösterse baya büyük yankı uyandırırdı luffyden önce.Sen kim diyorsun bu arada ?

Koca Ana olayından dolayı Cracker diyorum. Tabi diğer komutanlardan birini de üzerine salmış olabilir.

Çarkı çevirtip öyle almıştır diyecem ama Linlin'in Luffy ile olan den den mushi konuşmasına bakınca Kid ile bizzat ilgilenmiş gibi görünmüyor.
Evet brulee anaya ulaşamadılar diyor.Yani rulet olayı mümkün değil gibi.

Cracker yeni dünyada daha tam güçlenmeden artistlik taslayan Kid'in bir kolu almıştır. Anlaşılan bu sefer horozun başı değil kolu kesilmiş.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık