Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Kayıp Yüzyıl'da Neler Oldu?

Dostum eline sağlık güzel bir teori olmuş.
Benim de düşüncem bir kralı kral yapan tacı ve tahtıdır. Manganın 907. bölümünde gördüğümüz taht bence Korsanlar kralnın tahtı ve 906. da gördüğümüz hasır şapka kralın tacı olabilir ?
öncelikle teşekkürler. Açıkçası benim teorime ters olsa da söylediğin şey bu teorinin tarzında bambaşka bir teoriye neden oluyor. bu konuyu açma sebebim de buydu aslında :D bunu doğru kabul ederek bambaşka bir teori yapmak mümkün olur.

Eline sağlık. Gayet güzel olmuş. Kayalar ve Joyboy dışında tutacak yerler de olacaktır bence.

K.K'nin tacı olan hasır şapka gibi tahtı da oldukça mütevazidir. Boş Tahtın aksine.. : o)

Son düzenleme:
Fikrine sağlık.Böyle güzel, güncel alternatif teoriler okumak keyifli.
Gözlerim Antik Krallık vurgusu aradı bu tarihi süreçte sadece.

Zihnine sağlık güzel teori. Halkları noah ile yeni dünyaya taşıma fikri süper bence.
teşekkürler. noahı ben hayat kurtaran bir gemi olarak düşünüyorum. antik silahlar kullanılmaya başlanmış ve dünyada korkunun hakim olduğu bir dönemde ,kullanılmak istendiği şeklinde.

Fikrine sağlık.Böyle güzel, güncel alternatif teoriler okumak keyifli.
Gözlerim Antik Krallık vurgusu aradı bu tarihi süreçte sadece.
teşekkürler , beğenmene sevindim. antik krallık fikrini biraz daha açar mısın? tek kral tarafından ezilerek gasp edilen bir krallığı kast ediyorsun sanırım öyle mi

Teori okumayı hiç sevmem ama bu cidden güzel olmuş. Mantık sınırlarını aşmıyor, abartıya da kaçmamış.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık