Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kavgaya Giderken Yanınızda Götüreceğiniz Karakter

Saitama nasıl kavgacı değil ? Adam aslında kavgacı, hep yumruk yumruğa güzel bir dövüs istiyor hatta bunu rüyalarında görüyor ama bunun imkansızlığının da farkında. O yüzden aranmıyor.

Saitama diyorum hakim bey.
Saitama olmadık yerde kavga çıkaran bir karakter değil. Kavga varsa müdahil oluyor, süperkahraman sonuçta. Konudaki karakterlere bakıp Saitama ile mukayese edebilirsiniz aslında, Saitama'nın pamuk şeker kıvamında olduğunu görürsün o zaman. :D

Çok oldu Slam Dunk okuyalı, resimlerle destekleyip tanıtım koyarsan ana mesaja ekleyebilirim. Sakuragi'nin nasıl bir kişiliğe sahip olduğunu unuttum açıkçası, yok yere kavga çıkarıyor muydu hatırlayamadım. :D

Çok oldu Slam Dunk okuyalı, resimlerle destekleyip tanıtım koyarsan ana mesaja ekleyebilirim. Sakuragi'nin nasıl bir kişiliğe sahip olduğunu unuttum açıkçası, yok yere kavga çıkarıyor muydu hatırlayamadım. :D
Teldeyim. :( sürekli kavga ettiğini ve . Çok çabuk sinirlendiğini hatırlıyorum.

Saitama olmadık yerde kavga çıkaran bir karakter değil. Kavga varsa müdahil oluyor, süperkahraman sonuçta. Konudaki karakterlere bakıp Saitama ile mukayese edebilirsiniz aslında, Saitama'nın pamuk şeker kıvamında olduğunu görürsün o zaman. :D

Tamam öyle diyelim kavgacı değil ama soru en kavgacı karakter kim değil ki. :flaugh: Kavgaya götüreceğimiz karakter. Tabiki de saitama. Kaidoya tek, zarakiye tek, ona tek buna tek daha başka kimi götürelim. :flaugh:

Tamam öyle diyelim kavgacı değil ama soru en kavgacı karakter kim değil ki. :flaugh: Kavgaya götüreceğimiz karakter. Tabiki de saitama. Kaidoya tek, zarakiye tek, ona tek buna tek daha başka kimi götürelim. :flaugh:
Yav istersen Usopp'u da götürürsün hacı, ama konunun içeriğine aykırı oluyor. Başlığa bakıp içeriği atlıyorsunuz :D

beelzebubtan torayı ekle, fairy tailden natsu dragneeli ekle, bleachten zarakiyi koymusun zaten. narutoda hidan var manyak :D , fate zerodan berserker lancelotu ekleyebilirsin, noblesseden sırf raizele toz ucurdular diye adam öldürcek frankie reyisi koyabilirsin :D. torikodan zebrayıda koymusun. hunter x hunter hisoka dövüse meraklıdır. yeterki adam güclü olsun oda olabilir mesela, aklıma şimdilik bunlar geldi.

oyumsa adanalı efsanevi oglana :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık