Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. Donquixote Doflamingo

Kim kazanır?

• Katakuri alır.

Kullanılan: 271 80.4%
  • Doflamingo alır.

Kullanılan: 50 14.8%
  • Kararsızım.

Kullanılan: 16 4.7%

• Kullanılan toplam oy
    337
Luffy Doff ile dövüşürken seviye olarak Doff ile eşit değildi bence ve bol yardım alarak Doff'u indirdi. Bu dövüşün ardından G4 süresini katladığı açık bu gelişim Luffy'i benim gözümde Doff seviyesine çıkarmıştır. Bu gelişime rağmen Kata karşısında çok aciz kaldı Luffy bu nokta da Kata'nın Doff'tan bir gömlek üstün olduğu çıkarımını yapıyorum ben. Yani olabildiğince tarafsız bakmaya çalıştığımda gördüğüm budur ki Doff en sevdiğim villaindir. :sapkali:

Doflamingo gibi k.haki fakiri bile (kata'ya kıyasla) bir şeyler yapabiliyordu bu ikisine fazla olmasa da sen Kata'ya dokunabileceklerini mi düşündün yoksa, Luffy bile inadına gidip onun gibi geleceği görmek istiyor ama G4 ile 2 saat dövüşmesine rağmen yeni yeni +uplanıyor k.hakisi Dressrosadaki Law ve Luffy'nin haline bakınca kafamda olmuyor yerleşmiyor bunların Kata'yı yendiğini.
Ben k.haki fakiri olduğunu düşünmüyorum. İstisnasız Luffy'nin her saldırısını b.haki ile blokladı. Luffy'den böyle bir şey göremedik henüz. Yani k.hakisi Luffy'den daha iyi şu anda. Law, Dof'un içini duman etmese belki de sadece b.haki ile savunmakla kalmayacak, aynı zamanda savuşturacaktı da. Hatta logia tarzı meyvesi olsaydı savuşturmasına da gerek kalmayacaktı. Algılayabildiği için o bölgeyi cisimleştirir ve saldırıların içinden geçmesini bile sağlayabilirdi.

Law'ın gamma'sı ve üstüne Luffy'nin deli gibi G4'le vurmasına rağmen yıkılmayan, 10 dakika boyunca başkaları tarafından oyalanan bir adam vardı ortada. Bunları bir düşünün derim. Kata'yı yener demelisiniz demiyorum ama çok ciddi bir savaş olacağı da kesin. En azından Kata karşısında şu ana kadar gördüğümüz Luffy'den daha iyi performans sergilerdi diye düşünüyorum.

Ben k.haki fakiri olduğunu düşünmüyorum. İstisnasız Luffy'nin her saldırısını b.haki ile blokladı. Luffy'den böyle bir şey göremedik henüz. Yani k.hakisi Luffy'den daha iyi şu anda. Law, Dof'un içini duman etmese belki de sadece b.haki ile savunmakla kalmayacak, aynı zamanda savuşturacaktı da. Hatta logia tarzı meyvesi olsaydı savuşturmasına da gerek kalmayacaktı. Algılayabildiği için o bölgeyi cisimleştirir ve saldırıların içinden geçmesini bile sağlayabilirdi.

Law'ın gamma'sı ve üstüne Luffy'nin deli gibi G4'le vurmasına rağmen yıkılmayan, 10 dakika boyunca başkaları tarafından oyalanan bir adam vardı ortada. Bunları bir düşünün derim. Kata'yı yener demiyorum ama çok ciddi bir savaş olacağı da kesin. En azından Kata karşısında şu ana kadar gördüğümüz Luffy'den daha iyi performans sergilerdi diye düşünüyorum.
Şuan ki Luffy Dressrosadaki Doflamingo'yu tek başına yenebilecek seviyeye geldi benim açımdan Dressrosa'daki Dof'tan bahsediyorum handikapsız olsa da olur Luffy'nin şuanki G4'un süresi ve b.hakisinin yoğunluğunun artması ile kafes gibi bir etkende olmayacaksa yener zaten 1v1'de.Ama Dressrosadaki Luffy ve Law'ın o anki güçleri ile Kata'yı alması beklemiyorum.Bilemiyorum Doflamingo'dan aman aman bir k.haki göremedim siz görebildiyseniz ne ala.Valla Doflamingo'da en fazla Luffy kadar iş yapardı şuanki Luffy kadar.

Son düzenleme:
Şuan Luffy Doflamingo'yu tek başına yenebilecek seviyeye gelmiştir Dressrosa'daki Dof'tan bahsediyorum handikapsız olsa da olur o şuanki G4'un süresi ve b.hakisinin yoğunluğunun artması ile kafes gibi bir etkende olmayacaksa yener zaten 1v1'de
Sanmam. Söylediğim gibi, Dof'un k.hakisi iyi durumda Kata kadar olmasa da. Bu da Kata karşısında Luffy'ye kıyasla biraz daha avantajlı olduğunu gösterir. Daha sonra G4'ü saymazsak Luffy, Dof karşısında oldukça etkisiz kalmıştı. Ve şu an Luffy boş yere enerji harcamamak için G4 açmıyor Kata'ya karşı. Dolayısıyla g2 ve g3'üyle eziliyor sürekli. Aynı g2 ve g3'ü Dof da ezmişti. Yani yine Dof daha sağlam savaşırdı şu durumda.

Sanmam. Söylediğim gibi, Dof'un k.hakisi iyi durumda Kata kadar olmasa da. Bu da Kata karşısında Luffy'ye kıyasla biraz daha avantajlı olduğunu gösterir. Daha sonra G4'ü saymazsak Luffy, Dof karşısında oldukça etkisiz kalmıştı. Ve şu an Luffy boş yere enerji harcamamak için G4 açmıyor Kata'ya karşı. Dolayısıyla g2 ve g3'üyle eziliyor sürekli. Aynı g2 ve g3'ü Dof da ezmişti. Yani yine Dof daha sağlam savaşırdı şu durumda.
İşte G4' karşısında bile ezilmeyen bir adam varken Dof'un sanmıyorum Luffy'den fazla iş yapacağını ve G4 ile verdiği mücadele belli Kata'nın ve Luffy'nin b.hakisinin seviyesi de arttı.Hani G4'ün süresini geç artık elektriğimsi şeylerde çıkıyor Luffy'nin elinden.Aynı şekilde ezmedi G2 ve G3'deki Luffy'i Kata Luffy ile yumruk tokuşturduğun da eli sızlıyor Luffy'nin.

Dof nerde k. haki kullanmış da Luffyden iyi diyorsun utanmasan Katadan iyi diyeceksin Dofda gözlem hakisi namına hiç bir şey görmedik.

Dof fanlarının uydurduğu müthiş gözlem hakisi nerde vikipediye baktım yok kütüphaneye baktım yok mangaya baktım yok animede yok Dof fanları çizin bir şey gönderin :D

Dof nerde k. haki kullanmış da Luffyden iyi diyorsun utanmasan Katadan iyi diyeceksin Dofda gözlem hakisi namına hiç bir şey görmedik.
Görmedik demek yerine görmedim dersen daha iyi olur. Erinmesem sayfaları yığardım şuraya ama gerek yok gece gece. Kimsenin Kata'dan daha iyi k.hakisi olduğunu söylediği falan yok. Olanı anlatıyorum sadece. Dof fanlarıyla sürekli kapışmandan dolayı Dof tartışmalarındaki nefretini kendine sakla derim dostum. :/

İşte G4' karşısında bile ezilmeyen bir adam varken Dof'un sanmıyorum Luffy'den fazla iş yapacağını ve G4 ile verdiği mücadele belli Kata'nın ve Luffy'nin b.hakisinin seviyesi de arttı.Hani G4'ün süresini geç artık elektriğimsi şeylerde çıkıyor Luffy'nin elinden.
Haklı olabilirsin elbette. Luffy her dövüşte üstüne koyan birisi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık