Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Katakuri ile İttifak İhtimali

Katakuri ve BM Korsanları ile İttifak Yapılır Mı?

• Evet

Kullanılan: 6 28.6%
  • Hayır

Kullanılan: 15 71.4%

• Kullanılan toplam oy
    21
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Big Mom en son bölümlerde zincirlenmiş Kaido'nun yanına götürülüyordu. Big Mom korsanları ise Wano'ya giriş yapamamıştı fakat Wano yakınlarındalardı. Aralarındaki tartışmadan sonra komuta ise Katakuri'ye geçmişti.

Katakuri ve Luffy arasında sağlam bir bağ oluştuğu düşüncesindeyim. Birbirlerine saygı duyuyorlar.

BM Kaido'nun elinde esir olarak kalırsa, Katakuri tayfasıyla gidip onu oradan alamayacağını bilecek bir zekaya sahip karakter.

Wano'nun bizim tayfanın eline geçtiğini öğrenirse veya Adaya giriş yapıp bizimkilerle karşılaşırlarsa Kaido'ya karşı bir ittifak oluşur mu? Oda bu tayfayı Wano'ya boş yere getirmiş olamaz değil mi?

Tayfa Kaido ile dövüşecekse ve Katakuri'nin de BM'ı kurtarması gerekiyorsa niye saygı duyduğu ve güvendiği birisiyle ittifak yapmasın ki?

Bu konuda ne düşünüyorsunuz? İttifak yapılır mı? Yapılırsa güzel olur mu?

Not: Sonra konuya manga sayfası eklemeyi düşünüyorum. Şimdilik mümkünse böyle kalsın.

Koca Ana Korsanları ile ittifak yapılacağına inanıyorum zaten ama Katakuri'nin Wano'ya gelip gelmediği kesin değil. Bence Oda bu kadar kısa süre içinde Katakuri'yi tekrar hikayeye dahil etmeyecektir.

Yapılmaz. O adadan Big Mom çıkar geri döner. Sonrası için bir şey diyemem gayette olabilecek bir şey ama Wano için bu kadar Big Mom tayfası yeter diye düşünüyorum.

Maşallah Dünya Alem luffy ile ittifak kursun. Olmadı Denizciler ve Devrimcilerde gelsin Luffy'e sahip ciksin. Wano'ya gelecek olan Amirallerde Luffy icin copleri temizlesin. Kaido Luffy'i kirmizi haliyla karsilasin.

Şaka bir yana çok abartı olur. Katakuri'yi ilerde gormek isterim. WCI kim koruyacak? Teach'in saldirma ihtimalini goz onune alirsak pek beklemiyorum.

Big Mom en son bölümlerde zincirlenmiş Kaido'nun yanına götürülüyordu. Big Mom korsanları ise Wano'ya giriş yapamamıştı fakat Wano yakınlarındalardı. Aralarındaki tartışmadan sonra komuta ise Katakuri'ye geçmişti.

Katakuri ve Luffy arasında sağlam bir bağ oluştuğu düşüncesindeyim. Birbirlerine saygı duyuyorlar.

BM Kaido'nun elinde esir olarak kalırsa, Katakuri tayfasıyla gidip onu oradan alamayacağını bilecek bir zekaya sahip karakter.

Wano'nun bizim tayfanın eline geçtiğini öğrenirse veya Adaya giriş yapıp bizimkilerle karşılaşırlarsa Kaido'ya karşı bir ittifak oluşur mu? Oda bu tayfayı Wano'ya boş yere getirmiş olamaz değil mi?

Tayfa Kaido ile dövüşecekse ve Katakuri'nin de BM'ı kurtarması gerekiyorsa niye saygı duyduğu ve güvendiği birisiyle ittifak yapmasın ki?

Bu konuda ne düşünüyorsunuz? İttifak yapılır mı? Yapılırsa güzel olur mu?

Not: Sonra konuya manga sayfası eklemeyi düşünüyorum. Şimdilik mümkünse böyle kalsın.
Ben kaidoya gircek ekipte katakuri olur diye düşünüyodum ama sanırım wanoya gelmedi. Gelmez mi gelebilir halen daha ama öyle bi senaryoda BM'nin başına kötü bi şey(ölümü gibi) gelmesi lazım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık