Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Karasu

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 132 89.8%
  • Sevmem.

Kullanılan: 15 10.2%

• Kullanılan toplam oy
    147
Şu ana kadar tanıtılan devrimciler arasında Sabo'dan sonra en güçlünün bu olduğunu düşünüyorum.

Ayrıca tasarım olarak hayli beğendiğim bir karakter.

Ivankov ve Kuma bundan güçlüdür bence. Gerçi onları hesaba kattın mı bilmiyorum.
Orada tam olarak ifade etmedim, en son tanıtılanlar arasında en güçlüsünün bu olduğunu düşünüyorum.

Ivankov ve kuma, bu ikisinden güçlüdür diyemem ama tasarım olarak beklentilerimi arttırıyor Karasu.

Orada tam olarak ifade etmedim, en son tanıtılanlar arasında en güçlüsünün bu olduğunu düşünüyorum.

Ivankov ve kuma, bu ikisinden güçlüdür diyemem ama tasarım olarak beklentilerimi arttırıyor Karasu.
Anladım. Bana da öyle geliyor açıkçası. Tip olarak diğerlerinden daha güçlü gibi gözüküyor. Bir de Dressrosa'da hiçbiri yokken bu vardı. Tabi dediğim silüetteki kişi Morley değilse geçerli :(

Son dörtlü içinde en sevdiğim .Morley'i ne kadar sevemedim ise Karasu'yu o kadar sevdim .

Gerek çizimiyle , gerek tarzıyla , gerek karakteriyle ilgimi çekti . Umarım meyvesinden de iyi şovlar görürüz . Çünkü meyvesi de bana göre ilgi çekici .

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık