Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Karasakal gerçekleri - Divine Comedy

Dante - İlahi Komedya'sı hakkında, bunu yıllar öncesinden biliyordum. Burayada ekleyeyim ki milletin zihni bulanmasın. Maarri sevdiğim bir düşünür ve şairdir...

Batı’da «Ortaçağ’ın karanlık ve hüzünlü atmosferinde yüce bir güzellik» olarak kabul edilen bu eserin büyük Arap edibi Ebûl-Alâ Maarri’nin «Risâletül-Gufrân»ından, kopya denecek derecede alındığı 1918’de İspanyol bilgini M. A. Palacio tarafından kesin olarak ispat edilmiştir Bu durum Avrupa’da büyük bir sinirlilik yaratmışsa da sonradan bütün bilginler bunu kabul etmişlerdir.

Eline koluna saglik, gayet guzel ayrintilara yer vermissin. Ama Oda nin uslubu konusunda @Jason ile hem fikirim. Su zamanada kadar Oda bircok seyle hayal dunyasini birlestirdi ve bu seferde aynisini yapacak kanaatindeyim. En guclu zoan konusunda bir cok kisi hem fikirdir sanirim.

Süper olmuş.Zoanı Kaidodan alıcak denmiş.Çok daha süper olmuş :D
KAido bana kalırsa kanatlara sahip bir zoana sahip.Deli keşişin bulutuna nasıl çıksın yoksa.Sİyah-kırmızı bir kanadı ver Teach'e al sana şeytan tasviri.

De işte sen yazmamışsın bunu. Yeni üyeler niye hep böyle. Çevirdiğin için falan teşekkür ederdim de. Yalan atınca hevesim kaçtı. Halbuki okudum ne güzel senin sanmıştım tam gurur duyayazdım ki. :(

Edit: Birde baktım da nedense o siteye eklemeyi biliyorsun resim vesair. Buraya hızlı resimden atmışsın falan.

Son düzenleme:
De işte sen yazmamışsın bunu. Yeni üyeler niye hep böyle. Çevirdiğin için falan teşekkür ederdim de. Yalan atınca hevesim kaçtı. Halbuki okudum ne güzel senin sanmıştım tam gurur duyayazdım ki. :(

Edit: Birde baktım da nedense o siteye eklemeyi biliyorsun resim vesair. Buraya hızlı resimden atmışsın falan.
Fesat düşünme la belki aynı şeyi düşünmüşlerdir ya da arkadaşı teorisini çalmıştır :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık