Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Karanlık Yüzyıl ( Silinmiş Tarih)

• Konbuyu başlatan MonkeyDLuffy
  • Başlangıç tarihi
Skypiadaki posedionun arabastadaki plutonun yerini söylüyordu. yanlış hatırlamıyorsam frankyde plutonun planlarını yaktı.

teşekkürler çok iyi olmuş güncellersek 3 antik silahtan bahsedildi 1 franky yaktı 2. deniz kızı prenses 3. yü bilmiyorum açıkcası.

teşekkürler çok ii olmuş güncellersek 3 antik silahtan bahsedildi 1 franky yaktı 2. deniz kızı prenses 3. yü bilmiom açıkcası.
bildiğim kadarıyla franky antik silahın planlarını değil o ortaya çıkarsa diye ona karşı hazırlanmış bir silahın planlarıydı:)

bildiğim kadarıyla franky antik silahın planlarını değil o ortaya çıkarsa diye ona karşı hazırlanmış bir silahın planlarıydı:)
Benim bildigim Alabasta da Pluton nun yeri yaziyordu ve bu antik silah bir gemi. Eger birileri antik silahlarin yerini Kitabeler sayrsinde ögrenirse diye marangozlar birligi dairesi baskanlari nesilden nesile plutonun planlarini aktardilar.

Benim bildigim Alabasta da Pluton nun yeri yaziyordu ve bu antik silah bir gemi. Eger birileri antik silahlarin yerini Kitabeler sayrsinde ögrenirse diye marangozlar birligi dairesi baskanlari nesilden nesile plutonun planlarini aktardilar.
eğer pluton öğrenilip açığa çıkarsa diye ona karşı bir silahın planları onlar zaten pluton yapılmış bir halde saklanıyor(sanırım)

Ben bu karanlık çağı yami yami meyvesinin önceki kullanıcısı yüzünden adlandırıldığını düşünüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık