Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Karakterlerin Güç Seviyeleri

Roronoa Zoro

Nerde ada yardı ya Sai'nin tek tekmesi ?
Chinjao demedi mi, atamızın tekmesine sahip oldun diye, Chinjao buz dağını mı ne yarmış aynı tekme gücünde Sai nin hashoken+koka tekmesi

Gençliğinde 500 m lik adamın gücüne sahip olan Sai ve 330 m lik Big Mom un şeker taşıyan Caribou nun kurşunlarını durdurdu diye havalara giren ezik Pekoms la bir tutamam o adamı, Caribou ne 100 caribou gelse Sai yi yenemez

Karakterlerin 2 yıl sonraki güçleri ( Tahmin )

Shanks , Teach, Dragon : 98
Akaiunu , Sengoku , Garp : 97
Big Mom , Kaido, Aokiji : 96
Kizaru : 95
Mihawk : 94
Doflamingo, Yeni Schi : 93
Luffy : 90
Fujitora, Zoro, Shiliew : 89
Marco, Sabo, Ben Beckman, Jozu : 88
Kid, Law : 85
Enel, Pica , Vergo : 80
Sanji , Jinbei, Hancock, Sai : 77
Cavendish, Lucci , Moria, Chopper ( Dev Hali ) : 75
Diamante , Trebol : 74
Hajrudin,Kaku, Jyabura, Franky , Robin : 72
Crocodile, Kinemon , Blueno , Pekoms, Tamago : 67
Daz Bones , Lao G , Smoker : 65
Bellamy, Dellinger, Senor Pink, Gladius : 63
diye gider..
Zoro nasıl Ben beckman,Sabo,Kid ve Marcodan güçlü?Ya da nasıl Fuji'ye denk?Lütfen bunu açıkla da büyük bi aydınlanma yaşayayım akşam akşam..

Ayrıca Dellinger eşit Bellamy?Barto almadı mı Dellinger'in elinden Bellamy'yi.Herif mefta yoksa nasıl eşitler?

Chinjao demedi mi, atamızın tekmesine sahip oldun diye, Chinjao buz dağını mı ne yarmış aynı tekme gücünde Sai nin hashoken+koka tekmesi

Gençliğinde 500 m lik adamın gücüne sahip olan Sai ve 330 m lik Big Mom un şeker taşıyan Caribou nun kurşunlarını durdurdu diye havalara giren ezik Pekoms la bir tutamam o adamı, Caribou ne 100 caribou gelse Sai yi yenemez
Mantığına hayranım. :S

Roronoa Zoro

Zoro nasıl Ben beckman,Sabo,Kid ve Marcodan güçlü?Ya da nasıl Fuji'ye denk?Lütfen bunu açıkla da büyük bi aydınlanma yaşayayım akşam akşam..

Ayrıca Dellinger eşit Bellamy?Barto almadı mı Dellinger'in elinden Bellamy'yi.Herif mefta yoksa nasıl eşitler?
Bellamy, Luffy nin kokasını kırdı, Dellinger ile tam performans dövüşmedi, yıldı , ağlıyordu zaten dövüşmekten kaçtı

Luffy e yaptığı ' Spring Hopper ' atağı ile dövüşse Dellinger i yenme ihtimali var, Koka da kullanıyor Bellamy

Ayrıca 195 m ödülü var diye bağıra bağıra söyledi Spiker,

Bellamy, Luffy nin kokasını kırdı, Dellinger ile tam performans dövüşmedi, yıldı , ağlıyordu zaten dövüşmekten kaçtı

Luffy e yaptığı ' Spring Hopper ' atağı ile dövüşse Dellinger i yenme ihtimali var, Koka da kullanıyor Bellamy

Onun üstündeki sorumu da açıklasana?

Tamam Bellamy'nin ödülü Dellinger'in ödülünü yener. :D Zoro'nun ödülüde Hancock'un ödülünü yener. Bir ara ödüllere düello attırsana. :D

Roronoa Zoro

Onun üstündeki sorumu da açıklasana?
Fuji dediğimiz adam kadar gereksiz bir amiral görmedim ben, arc ta herkese artislik yaptı ama bir işe yaramadı, çok geri planda ve pasif kaldı , Pica için ' Tehlikeli biriyle karşı karşıyayız ' dedi o Pica yı Zoro kesti geçti, hani Zoro gücünün yarısını anca kullandı, daha Zoro nun tüm gücünü göörmediğimiz için Fuji ile eşit olduğuna karar kıldım, daha göreceğimiz çok şey olacak, East Blue dan kalma teknikle Pica yı yendi çünkü

Tamam Bellamy'nin ödülü Dellinger'in ödülünü yener. :D Zoro'nun ödülüde Hancock'un ödülünü yener. Bir ara ödüllere düello attırsana. :D
Caribou gibi istisnalar dışında ödüller gücü oluşturuyor maalesef

Dragon : 97
Shanks : 96
Teach, Big Mom , Kaido : 95
Akaiunu, Aokiji, Kizaru : 94
Green Bull, Fujitaro, Yeni Shici, Ben Beckman, Marco : 93
Mihawk, Doflamingo, Shiliew, Sabo : 92
Luffy, Kid, Law, Jozu : 91
Zoro, Sanji, Killer, Crocodile : 90

Fuji dediğimiz adam kadar gereksiz bir amiral görmedim ben, arc ta herkese artislik yaptı ama bir işe yaramadı, çok geri planda ve pasif kaldı , Pica için ' Tehlikeli biriyle karşı karşıyayız ' dedi o Pica yı Zoro kesti geçti, hani Zoro gücünün yarısını anca kullandı, daha Zoro nun tüm gücünü göörmediğimiz için Fuji ile eşit olduğuna karar kıldım, daha göreceğimiz çok şey olacak, East Blue dan kalma teknikle Pica yı yendi çünkü

Caribou gibi istisnalar dışında ödüller gücü oluşturuyor maalesef
Ödül mevzusu saçmalık, ayrıca tehlike ile güç aynı şeyler değildir. Pika istese o adayı ters düz edebilirdi, bu güce sahip. Bunu yapabileceğini gördük, ama Zoro'yu yükseltmek için bunu yapmadı, yaptırılmadı. Birde Pika'yı East Blue'dan kalma saldırıyla mı yendi? Neyse ya kime konuşuyorum. :S

Kendime geldim! :D Zoro op. ;)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık