Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Kaptanlar En Güçlü Adamlarını Rahatlıkla Yenebilir mi?

Bu Konu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Yenebilir

Kullanılan: 0 0.0%
  • Yenemez

Kullanılan: 1 100.0%

• Kullanılan toplam oy
    1
Luffy de kaçacak :S korsanlığın 10da 9u kaçmaktır.

Bu arada sağ ve sol kol ayrımını kınıyorum, bu şekilde ötekileştirmelerle bi yere varamayız :T King sağ Queen sol kol yani meh, ikisi de adamı sonuçta. Jack'e de cücük diyelim o olsun :S
Bak King kadına hafızasını kaybettiriyor Queen 2 yiyor daha ne olsun? Sanji de öyle işte balon :D Ama Queen'e iyi oldu salak salak takılıyordu benim hoşuma gitti dayak yemesi :D

Tayfasıyla gitmemiş Roger. O durumda işini görüp gitmesi bir tek bana mı normal geliyor? :/ Tüm yonkou tayfasını karşısına alacak kadar mal olmasa gerek. Olayın içeriğini öğrenebilsek daha net konuşurduk.
Bigmom gelip Queen i folloş ediyor olm. isterse sülalesi gelsin Roger Whole Cake e tek başına girip çıkamadıktan sonra bıraksın KK imiş en özgür kişiymiş falan...

Bak King kadına hafızasını kaybettiriyor Queen 2 yiyor daha ne olsun? Sanji de öyle işte balon :D Ama Queen'e iyi oldu salak salak takılıyordu benim hoşuma gitti dayak yemesi :D
Reyiz King tam taktik adamı, herif gemiye bi mil uzaktan tam zayıf anında saldırıyor, Queen ise aynı Jack'in gaza gelip içinde Amiral olan gemiye daldıktan sonra olduğu gibi haşat oluyor. Sanji ile ilgili bişi dememiştim :S gerçi sıkıntı yok balon malon sonuöta kendi uçuyor başkasının fırlatmasını beklemiyor xD

Reyiz King tam taktik adamı, herif gemiye bi mil uzaktan tam zayıf anında saldırıyor, Queen ise aynı Jack'in gaza gelip içinde Amiral olan gemiye daldıktan sonra olduğu gibi haşat oluyor. Sanji ile ilgili bişi dememiştim :S gerçi sıkıntı yok balon malon sonuöta kendi uçuyor başkasının fırlatmasını beklemiyor xD

Hahaha işte balon olduğu için uçması kolay oluyor diye bir karşılık vereyim hemen :D Ne biri Zoro'ya laf mı dedi??? hahaha :D Ya Queen'i ben sevmedim nedense çok aptal bir karakter geldi gözüme :D

Kemik tayfası bakımından diğer tayfalardan ayrı olan tayfalar, kemik kadronun önplana çıktığı tayfalar; Onlar ve sağ kolları genellikle aşşağı yukarı yakın oluyorlar. Bkz; Luffy-Zoro, Shanks-Beckman, Roger-Ray gibi. Bunlar kapışsa kendi aralarında, arada uçurum olmaz. Belki kaptanlar yener ama kolay kolay yenemezler.

Kemik kadro değil de daha çok yan kadroya odaklı, kişi çokluğunun tavan yaptığı ve tümenlere ayrıldığı tayfalarda kaptan ve 1. tümen/sağ kol genellikle aralarında gözle görülür bir fark oluşuyor. Bunu da kişi çokluğuyla kapatıyorlardır zannımca. Bkz; Wb, Karasakal, BM ve Kaido Korsanları gibi. Buna Dofy ve Croco Korsanlarını da katabiliriz.

Özetleyecek olursak; Kişi fazlası olursa fark açılır, olmazsa fark kapanır(kaptan-sağ kol arasında).
olay aynen bu +1

Sanjinin saldırılarının hiçbirşey yapmayan Luffye işlemedigini gördük Luffy tayfadaki herkesi tekler yada en fazla 2 atar.Şu anki gözlem hakisiyle tayfadan birinin Luffye dokunabilecegini sanmıyorum.Kaptanlar tayfanın %70 i en az kii ödüllerde bunu gösteriyor

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık