Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Kaptanlar En Güçlü Adamlarını Rahatlıkla Yenebilir mi?

Bu Konu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Yenebilir

Kullanılan: 0 0.0%
  • Yenemez

Kullanılan: 1 100.0%

• Kullanılan toplam oy
    1
Her tayfayı kendi içinde değerlendirin. Yonkou oluşum olarak denk olsalar da, birbirlerine verecekleri zarar çok büyük olacağı için öyle birbirlerinin bölgesini ele geçirmek için ayda bir dövüşme durumları yok. Kata'nın hiç yenilgi almaması öyle ölümüne dövüşler geçmediğinin göstergesi olabilir.
Daha çok kendisini diğer yonkounun önüne geçmesini sağlayacak avantajların peşindeler. Yok smile ordusu, yok devler, yok meyve avı. Farkındaysanız hiçbiri kendi güçleriyle alakalı değil. BM, Kata'nın gözlemi de çok iyi ya dur gözlem kasayım, geleceği görebilirsem Kaido'yu birebirde dövebilirim falan demiyor. Yani oluşum olarak denkler evet ama tüm tayfa üyelerini birebir eşleştirmede müthiş bir terazi dengesi var diye bakılamaz. Kaido'nun tüm tayfa birebir eşleşmede bir tık daha güçlü olsa bile gidip Tottoland'i basamaz. Yenilir giderse.

O sebeple eşleştirme yapıp demek ki Beckman Kata'dan çok güçlü olamaz demek doğru mantık değil. Her tayfayı kendi içinde değerlendirmek gerekir.

Son düzenleme:
Aslında bizim tayfa adına Mangaka ne olacağı hakkında bir şeyler çizmişti.

Evet Thriller Barc'ta kaptanlarının gücü karşısında dolaylı yoldan ne olacağını çizdi bence Mangaka. Yani zorluk çıkarırlar rahat olmaz ama alır büyük ihtimal.

Forum üyelerinin atladığı nokta, diğer tayfalarda kaptan iki yardımcısını kolay bir şekilde yenebilecek olsa bile-ki hepsinde değil- bizim tayfa için bu geçersiz.

Zoro ve Sanji diğer yan karakterler gibi önemsiz değiller, Kuro'nun adamlarına ya da Baraque Works'a benzemiyorlar. Luffy kadar değerliler mangaka gözünde.

Sanji ve Zoro standart sağ kol ya da sol kol olmayacaklar. İkisi de amiral seviyesine gelecek ya da aşacak.

Zoro ve Sanji şu an Luffy'e kolay kolay kaybetmez. Zoro zaten Luffy seviyesinden çok aşağılarda değil, Sanji de onları yavaş yavaş yakalamaya başladı. Ha Luffy alamaz demiyorum ama zorlu bir şekilde olur.

Yonkou iki amiral alır diyen varsa da bu desteksiz bir görüş ve seride öyle olmadığına kanıt çok ibare var.
Neredeyse yazdığın her şeye katılıyorum. Normal mi bu?

Aslında bizim tayfa adına Mangaka ne olacağı hakkında bir şeyler çizmişti.

Evet Thriller Barc'ta kaptanlarının gücü karşısında dolaylı yoldan ne olacağını çizdi bence Mangaka. Yani zorluk çıkarırlar rahat olmaz ama alır büyük ihtimal.
2 yıl öncesinde durumun bu kadar dramatik olduğunu düşünmüyorum açıkçası. Şuan alır tüm tayfayı ama 2 yıl önce olsa bu aynı şeyi söyleyemezdim.

Zoro'yu çıkar, bütün tayfayı alır Luffy. 2 yıl öncesine göre makas çok açılmış durumda.

Diğer tayfalar için konuşursak (özellikle de yonkou), kaptanlar sağ kol sol kol falan tanımaz alayını gömer.

2 yıl öncesinde durumun bu kadar dramatik olduğunu düşünmüyorum açıkçası. Şuan alır tüm tayfayı ama 2 yıl önce olsa bu aynı şeyi söyleyemezdim.
Genel olarak Oda'nın kendi bakış açısını yansıttığını düşünüyorum. Bizim tayfa biz senin tayfanız, bizi küçümseme diye çıkışta bulunuyor ve zorluk çıkarıyorlardı. Ama sonra yenildiler. Yani zamanı önemli değil genel anlamda zihnindeki yeri yansitmis gibi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık