Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kakuzu vs. Dördüncü Raikage

Kim alır ?

• Kullanılan toplam oy
    71
Sasuke Raikage'ye kadar karşılaştığı tüm kage level ninjalardan ya yardım, ya merhamet ya da karambole getirip kurtuldu. BKZ; Deidara - Suigetsu'nun zamanlama tutturması, Bee'de Karin'in takviyesi, Jinton - Tobi...

Raikage'de ne hikmetse kol bacak götürdü, yardımcısı Suigetsu RCM1 zor da olsa tepki verebildi ama yine ne hikmetse Rikidou'nun eşyalarını kullanan iyi bir uzak mesafe dövüşçüsünün aldığı - ki orada bariz ana halinden güçsüz- aldığı kalp konuşuluyor.

Bu örnekler sağlıklı, benimki mi sağlıksız?

Sasuke Indra varisi bir adam, seride bir ton kaderle ilgili söylem var. Yani Sasuke'nin orada ağır yaralanacağı kesin ama ölmeye dair bir şey yok.

Hızda Kcm'ye geçildi, güçte Base Bee'ye. Yani neye dayanarak çok OP oluyor bu adam onu anlamadım. Kakuzu çok OP demiyorum tabii de.
Sağlıksız çünkü Sasuke kendi isteği ile kol bacak almış gibi söylemeye çalıştın. Olayın aslını sen de biliyorsun. Adam amaterasu savunmasını anlayıp kol bacak feda edip saldırısına devam ediyor. Bu durumda kol bacak alınmış olmayıp durumun farkında olup feda edilmiş oluyor.

Diğer konular ise inkar ettiğim şeyler değil.

Üye silindi 1004

Kakuzu bundan da boş oda en boş Akatsuki üyesi. Her işi Hidan yapıyordu bu izliyordu sadece.
Evet. Zaten millet onun değil Hidan’ın güce şaşırıyordu.

Mei'ye en low kage denmedi :byee: Yaşasın! Sonunda Mei'yi biraz iyi görenleri görmek güzel :gamyon:
Mei’ye boş demek için kör ya da vicdansız olmak lazım. Kadın bir dolu değişik özel jutsu yapıyor. Kakashi bile Raikage’den daha fazla hakim yıldırıma. Keşke Kakashi ya da Sasuke olsaymış Raikage.

Sağlıksız çünkü Sasuke kendi isteği ile kol bacak almış gibi söylemeye çalıştın. Olayın aslını sen de biliyorsun. Adam amaterasu savunmasını anlayıp kol bacak feda edip saldırısına devam ediyor. Bu durumda kol bacak alınmış olmayıp durumun farkında olup feda edilmiş oluyor.

Diğer konular ise inkar ettiğim şeyler değil.
Roche-sama, demek istediğimi tam anlamadınız. Ya da ben anlatamadım. Kolunu kaybettiği saldırıdan bahsetmiştim.

Ve evet şartlar ne olursa olsun - feda etme de diyebilirsin- hiçbir Kage öyle bir duruma sokmazdı kendini.

Ha bence Raikage Kakuzu'dan filan üstün birisi. Ancak bir tier olur bu. İkisi de ortalama kage sınıfı adamlar.

Çakra fakiri, bildiği tek jutsu Raikiri. Sharinganı bile torpilden.
Bildiği tek yutsu raikiri?
Sharingan torpili?
Hacı Kakashi’yi bildiğinden emin misin:D

Kakashi gözü önce hediye olarak alıyor ve serinin sonunda geri veriyor yani bir nevi emanet olarak kullanıyor.
Bir şekilde sahip olunan ve ustaca kullanılan her şey torpilse naruto ve jinjurikilere torpilli mi diyeceğiz? İtachi’de shisui’nin gözünü yanına alıyor.
Hatta bütün Hyuga ve Uchiha klanı da mı torpilli? sonuçta o klanda doğan birisi direkt soyad torpili olmaz mı?
Dostum Bu seri zaten güç alıp verme üzerine kurulu bir seri sana göre çoğu karakter torpilli olduğunu farkedeceksin. Bana göre kimse torpilli değil ha karakterlerin güçleri nasıl kazandığı ve nasıl kullandığı konusu tartışılır.
Chakra fakiri olduğu doğru ama hiç neden diye düşündün mü? Uchiha kanına sahip olmadığı için o göz ona normalinden daha çok zarar veriyor.
Unutulan şu sahip olunan gücü kullanmak ve geliştirmek-değerlendirmek tamamen kullanıcının yeteneğine bağlıdır.
Kakashi göz onun olmamasına rağmen ustaca geliştirip ünlü oluyor. Hatta ikinci gözü alır almaz perfekt susanno açıyor.

Sadece raikiri biliyor meselesine cevabım ise:
Ateş!
Su!
Hava!
Toprak!
Şimşek!
Bonus: Buz!
Ayrıca kendisine Tai jutsu konusunda eline su dökebilecek çok az kişi var.

Son olarak millet kaç yaşında hangi mertebeye ulaşmış ve ortalama güçlerini listelediğim bir konu açmıştım oraya da bakabilirsin. Bu konuya bakınca Kakashi’nin çoğu konuda zirveye oynadığı göreceksin.
http://www.korsanfan.com/konu/naruto-evreni-hakkında-ekstra-bilgi.7570/

Kakashi über güçlü demiyorum yanlış anlama ama çöp ve güçsüz hariç her şey bu karakter.

Benden bu kadar:) eğer başka sorun varsa @Dr. Hiluluk reise başvurabilirsin kendisi naruto evreninin ansiklopedisi olur.

Bildiği tek yutsu raikiri?
Sharingan torpili?
Hacı Kakashi’yi bildiğinden emin misin:D

Kakashi gözü önce hediye olarak alıyor ve serinin sonunda geri veriyor yani bir nevi emanet olarak kullanıyor.
Bir şekilde sahip olunan ve ustaca kullanılan her şey torpilse naruto ve jinjurikilere torpilli mi diyeceğiz? İtachi’de shisui’nin gözünü yanına alıyor.
Hatta bütün Hyuga ve Uchiha klanı da mı torpilli? sonuçta o klanda doğan birisi direkt soyad torpili olmaz mı?
Dostum Bu seri zaten güç alıp verme üzerine kurulu bir seri sana göre çoğu karakter torpilli olduğunu farkedeceksin. Bana göre kimse torpilli değil ha karakterlerin güçleri nasıl kazandığı ve nasıl kullandığı konusu tartışılır.
Chakra fakiri olduğu doğru ama hiç neden diye düşündün mü? Uchiha kanına sahip olmadığı için o göz ona normalinden daha çok zarar veriyor.
Unutulan şu sahip olunan gücü kullanmak ve geliştirmek-değerlendirmek tamamen kullanıcının yeteneğine bağlıdır.
Kakashi göz onun olmamasına rağmen ustaca geliştirip ünlü oluyor. Hatta ikinci gözü alır almaz perfekt susanno açıyor.

Sadece raikiri biliyor meselesine cevabım ise:
Ateş!
Su!
Hava!
Toprak!
Şimşek!
Bonus: Buz!
Ayrıca kendisine Tai jutsu konusunda eline su dökebilecek çok az kişi var.

Son olarak millet kaç yaşında hangi mertebeye ulaşmış ve ortalama güçlerini listelediğim bir konu açmıştım oraya da bakabilirsin. Bu konuya bakınca Kakashi’nin çoğu konuda zirveye oynadığı göreceksin.
http://www.korsanfan.com/konu/naruto-evreni-hakkında-ekstra-bilgi.7570/

Kakashi über güçlü demiyorum yanlış anlama ama çöp ve güçsüz hariç her şey bu karakter.

Benden bu kadar:) eğer başka sorun varsa @Dr. Hiluluk reise başvurabilirsin kendisi naruto evreninin ansiklopedisi olur.
Kakashi cidden Chakra fakiri ama. Maks 3 veya 4 raikiri+doton kullaniyordu galiba.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık