Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kakuzu vs. Dördüncü Raikage

Kim alır ?

• Kullanılan toplam oy
    71

Üye silindi 1004

Bu arada Hashirama ile dövüstüğü tam olarak hangi bölumlerde geciyordu? Hashirama ile dövüs sonucu belli mi?Cikaramadim ben.
Dövüştüler diye değil Kakuzu suikast yapmayı denedi diye biliyorum. Yoksa Kakuzu kim? Sümük gibi yapıştırır Hashirama-han

Dövüştüler diye değil Kakuzu suikast yapmayı denedi diye biliyorum. Yoksa Kakuzu kim? Sümük gibi yapıştırır Hashirama-han
Konuyu acan üye ana mesajda dövüştüler demiş. Nesil farkı ile ve Madara'ya tek rakip olarak dediğin gibi yapar.

Nesil farkı dediğim öncekilerin islenen donemin karekterlerine gore guclu olmasi.

Öyle bir raikage yok sıka sıka gezen, olsaydı tüm kagelerin ayar verdiği toy MS Sasuke'ye kol bırakmazdı. Bacaklarını da Gaara kurtardı.

Yani Yondaime her hangi bir high jonin üstü birini tekleyecek birisi değil.

Öyle bir raikage yok sıka sıka gezen, olsaydı tüm kagelerin ayar verdiği toy MS Sasuke'ye kol bırakmazdı. Bacaklarını da Gaara kurtardı.

Yani Yondaime her hangi bir high jonin üstü birini tekleyecek birisi değil.
Sağlıklı bir örnek değil yalnız bu. Sasuke kendisini amaterasu ile korurken bu adam olacakları bilmesine rağmen saldırıyor 2 pozisyonda da. Susu yaşıyorsa orada Gaara'nın hamlesi sayesindedir.

Bu sorunun cevabı Akatsuki uyeleri vs Five Kage verecek gibi geliyor. Tamam Raikage tehlikeli ve kendi gücü uzerinde ustalık derecesinde ama Kaku'nun diğer formu bunu dengeleyecek gibi geliyor.
Bu bahsettiğin nerede geçiyor? Boruto da falan mı?

Sağlıklı bir örnek değil yalnız bu. Sasuke kendisini amaterasu ile korurken bu adam olacakları bilmesine rağmen saldırıyor 2 pozisyonda da. Susu yaşıyorsa orada Gaara'nın hamlesi sayesindedir.

Suiton bunshin var kakuzu her hareketi yiyecek diye birşey yok Kakuzu kesin biliyordur raikagelerin gücünü :)

Sasuke Raikage'ye kadar karşılaştığı tüm kage level ninjalardan ya yardım, ya merhamet ya da karambole getirip kurtuldu. BKZ; Deidara - Suigetsu'nun zamanlama tutturması, Bee'de Karin'in takviyesi, Jinton - Tobi...

Raikage'de ne hikmetse kol bacak götürdü, yardımcısı Suigetsu RCM1 zor da olsa tepki verebildi ama yine ne hikmetse Rikidou'nun eşyalarını kullanan iyi bir uzak mesafe dövüşçüsünün aldığı - ki orada bariz ana halinden güçsüz- aldığı kalp konuşuluyor.

Bu örnekler sağlıklı, benimki mi sağlıksız?

Sasuke Indra varisi bir adam, seride bir ton kaderle ilgili söylem var. Yani Sasuke'nin orada ağır yaralanacağı kesin ama ölmeye dair bir şey yok.

Hızda Kcm'ye geçildi, güçte Base Bee'ye. Yani neye dayanarak çok OP oluyor bu adam onu anlamadım. Kakuzu çok OP demiyorum tabii de.

Sasuke Raikage'ye kadar karşılaştığı tüm kage level ninjalardan ya yardım, ya merhamet ya da karambole getirip kurtuldu. BKZ; Deidara - Suigetsu'nun zamanlama tutturması, Bee'de Karin'in takviyesi, Jinton - Tobi...

Raikage'de ne hikmetse kol bacak götürdü, yardımcısı Suigetsu RCM1 zor da olsa tepki verebildi ama yine ne hikmetse Rikidou'nun eşyalarını kullanan iyi bir uzak mesafe dövüşçüsünün aldığı - ki orada bariz ana halinden güçsüz- aldığı kalp konuşuluyor.

Bu örnekler sağlıklı, benimki mi sağlıksız?

Sasuke Indra varisi bir adam, seride bir ton kaderle ilgili söylem var. Yani Sasuke'nin orada ağır yaralanacağı kesin ama ölmeye dair bir şey yok.

Hızda Kcm'ye geçildi, güçte Base Bee'ye. Yani neye dayanarak çok OP oluyor bu adam onu anlamadım. Kakuzu çok OP demiyorum tabii de.
En boş kage olabilir bu adam, Shippuuden kageleri arasından.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık