Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kakuzu vs. Dördüncü Raikage

Kim alır ?

• Kullanılan toplam oy
    71
Kakuzu'nun 4 tane kalbi olduğunu bilmiyorsa raikage yenilebilir. Ama öbür türlü pek ihtimal veremiyorum Kakuzu'nun kazanmasına. Kakuzu'nun zırhının bir anlamı yok raikageye karşı. Keşke daha çok görseydik Kakuzu'yu çokta bir yorum yapamıyorum ama bana raikage kazanır gibi geliyor.

Kakuzu ve Hidan diyince aklıma direkt Kakashi geldi:utan:
Kurban olurum ben bu karaktere

Neyse konumuza dönersek raikage alır.

Kakuzu ve Hidan diyince aklıma direkt Kakashi geldi:utan:
Kurban olurum ben bu karaktere

Neyse konumuza dönersek raikage alır.
Muazzam bir kapisma idi Shika ile. Naruto gelip içine etmişti canım olayın. Kaliteye kalitesizlik katmıştı.

Ben de konuya giriyim. Raikage alır.

Üye silindi 1004

Kakashi ne güzel dövmüştü bu rezil çöpleri. Ağızlarına ağızlarına taijutsu şov yapmıştı. Kakuzu ve Hidan boş adamlardır çok net bir gerçek bu. Raikage, çok rahat alır yani tartışmaya açık değil. Madara'nın kabuğunu çatlatan adam Kakuzu'ya yumruk atınca çenesini kırar. Hızına yetişemez zaten.

Muazzam bir kapisma idi Shika ile. Naruto gelip içine etmişti canım olayın. Kaliteye kalitesizlik katmıştı.

Ben de konuya giriyim. Raikage alır.
Aynen muazzam dövüştü shika’nın değişik gölge jutsuları sonra kakashi’nin tai-nin jutsuları efsaneydi ama sonra naruto gelsin tek bildiği jutsu olan rasenshuriken fırlatsın:( Tam çıldırmalık olay.

Her ne kadar Kakuzu hakkında bilgi olmadan savaşa başlayacak olsalar da Raikage kardeşimiz sarı aslan gösterisini yapar bu çakala.

Kakuzu, Naruto'nun power up şovuna kurban gitmişti diye hatırlıyorum. Rasen Shuriken idi galiba onu bitiren saldırı. Naruto'nun o halde yendiği adamı, Raikage harcar herhalde. Bende öyle bir izlenim kalmış.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık