Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili sorusu olan, şifresini unutan üyelerimiz "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Kakuzu vs Raikage

'Naruto' forumunda Hakuba-EneL tarafından 24 Tem 2019 tarihinde açılan konu

?

Kim alır ?

 1. Kakuzu

  12.5%
 2. 4.Raikage

  79.2%
 3. Kararsızım

  8.3%
 1. Hakuba-EneL Headshot Kaido

  Hakuba-EneL (Headshot Kaido)
  Mesaj Sayısı 3,413
  Üyelik Tarihi30 Nis 2017
  Kakuzu

  [​IMG]

  Akatsuki'nin neredeyse en yaşlı elemanı olarak bilinir. Ayrıca ekibin finansal işlerinden sorumlu kişisidir. Akatsuki’deki ortağı Hidan’dır. Bunun özellikler bir sebebi vardır. Bu sebep Kakuzu’nun çok sinirli bir olmasından dolayı ekip arkadaşlarını bir anlık siniler öldürmesidir. Hidan ölümsüz olduğu için onu öldüremiyor yani Kakuzu dövüştüğü kişilerin kalplerini alarak uzun süre yaşamanın sırrını bulmuştur.Ayrıca Hashiramayla dövüşmüştür.
  Kakuzu'nun dövüş stili ve eşsiz yetenekleri , bedeninin bir bez bebek dikişi gibi vücudunu bir arada tutan Toprak Grudge Fear adlı teninin üzerinde dokunmuş yüzlerce kalın gri kıvrımlardan oluşan vücut yapısının özel doğası etrafında dönüyordu . Bu onun vücut kısımlarını istediği şekilde ayırmasına, orta-uzun mesafeli fiziksel atakları gerçekleştirmesine ve maruz kaldığı hemen hemen tüm yaralanmaları dikmesine izin verir.
  [​IMG]


  • Yangın maskesi: Bu maske durdurulamayan bir ateş-rüzgar ikili darbesini başlatmak için Rüzgar maskesi ile birleşebilir.
  • Su maskesi:Kakuzu su tekniklerini kullabilir.
  • Yıldırım maskesi: Kakuzu bu maske sayesinde yıldırm gücünden faydalanabilir.
  • Rüzgar maskesi: Kakuzu rüzgar gücünden faydalınır.Yine durdurulamaz bir seviyeye yaklaşan bir ateş-rüzgar ikili saldırısını başlatmak için Yangın maskesi ile birleşebilir.
  [​IMG]
  4.Raikage

  [​IMG]

  A, onu Dördüncü Raikage'in pozisyonu için hazırlayan Üçüncü Raikage'nin oğlu.
  A, doğal olarak oldukça hızlıdır, bir rakibe kendilerine yaklaştığını fark etmeden müdahale edebilir. Bununla birlikte, fiziksel parametrelerini geliştiren ve Konoha'nın Sarı Flaşıyla karşılaştırılabilecek bir seviyeye kadar refleksleri geliştiren Yıldırım Bırakma Çakra Modu vardır. Bu hız, J aftergo'nun çoklu top patlamaları ve Amaterasu gibi son görüntüler yaratmasına ve nokta-boş saldırılardan kaçmasına izin verir.
  [​IMG]
   
 2. Safa6 Üye

  Safa6 (Üye)
  Mesaj Sayısı 259
  Üyelik Tarihi18 Tem 2011
  Hız faktörü. Raikage alır
   
 3. Hakuba-EneL Headshot Kaido

  Hakuba-EneL (Headshot Kaido)
  Mesaj Sayısı 3,413
  Üyelik Tarihi30 Nis 2017
  Kakuzu sade hızla yenilecek karakter değil bence ateş+rüzgar geçebilir raikageyi.
   
 4. Dr. Hiluluk Yami Yami no mi no çikara! Saikyou da!

  Dr. Hiluluk (Yami Yami no mi no çikara! Saikyou da!)
  Mesaj Sayısı 8,233
  Üyelik Tarihi8 Ara 2015
  Zorlu maç. Kakuzu Domu, Raikage RCM2 ile epey dayanıklı adamlar. Element üstünlüğü Kakuzu'da, ancak Raikage Yondaime Hokage'nin base hali kadar hızlı en az. Yani ona yakınım.
   
 5. dX Le scepticisme est la seule vérité.

  dX (Le scepticisme est la seule vérité.)
  Mesaj Sayısı 5,926
  Üyelik Tarihi6 Nis 2019
  Berabere.
   
 6. serimu D.'nin hası Ace

  serimu (D.'nin hası Ace)
  Mesaj Sayısı 2,172
  Üyelik Tarihi4 Şub 2015
  Naruto'nun tek FRS ile isini bitirdigi adam Raikage karsisinda samar oglanina doner. Raikage saglam bir antrenman yapmis olur.
   
 7. Dr. Hiluluk Yami Yami no mi no çikara! Saikyou da!

  Dr. Hiluluk (Yami Yami no mi no çikara! Saikyou da!)
  Mesaj Sayısı 8,233
  Üyelik Tarihi8 Ara 2015
  4. babası kadar dayanıklı değil. Büyük ihtimal %100 bir FRS fişini çeker. Ve Kakuzu'nun kalplerinin yarısı hacamat olmuştu FRS yediğinde. Tam güç Kakuzu'yu indirmedi yani Naruto.

  Yani, Kakuzu Juugo gibi tiplerin çok üstünde birisi, kaldı ki Juugo-Suigetsu bile tepki verebiliyordu.
   
 8. Starrk Üye

  Starrk (Üye)
  Mesaj Sayısı 1,086
  Üyelik Tarihi12 Eki 2017
  Kakuzu’nun ninjutsular geniş alan kaplıyor da öyle delici bi jutsu görmedik. Ninjutsusunun içinden geçip kakuzuya dalar direk raikage. Raiton>doton’dan dolayı elmas beden de işe yaramaz zaten.

  Kakuzu takım çalışmasına kurban gitti baya. Çok kalp kaybetti ve kalp kaybedince jutsu çeşitliliği de azaldı. O haldeyken de naruto akıllılık yaparak yendi kakuzuyu. Hashiramayla bile savaştı deniyor kolay lokma olmaz. Ama raikage’yi yenebileceğini pek sanmıyorum.
   
 9. _Shirohige_ Lokman19

  _Shirohige_ (Lokman19)
  Mesaj Sayısı 116
  Üyelik Tarihi5 Eki 2014
  Kakuzu bence çok boş karakter.Adamı Kakashi öldürecekti neredeyse bilmiyorum bence çok güçsüz gözüktü.Hashiramayla dövüştü diye bir de bir şey söyleniyordu galiba bu adam hakkında.Bu adamın Hashirama'ya yapabileceği tek şey "bugün cuma enseyi kapa" diyip şaplak atmaktır sonrada kaçıp gitmiştir.Hashirama da zaten çok hoşgörülü bir adam uğraşmamıştır.Madara'nın gençliği vs çocuk Tschikage neyse bu da onun gibi bir şeydir.Aksini düşünemiyorum.
   
 10. Dr. Hiluluk Yami Yami no mi no çikara! Saikyou da!

  Dr. Hiluluk (Yami Yami no mi no çikara! Saikyou da!)
  Mesaj Sayısı 8,233
  Üyelik Tarihi8 Ara 2015
  Kakashi bir kalbini aldı sadece, onu da önceden planlayarak pusu kurarak yaptılar. 1v1'de olmuş bir şey değil.

  Kakuzu-Hidan ikilisi önceden alınmış bilgilerle ve yapılmış bir planla indirildi yani. Seride plan ve bilginin gücü büyük.
   

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık