Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kaku & Jabra vs. Boa Sandersonia & Boa Marigold

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    62
  • Anket kapatılmış .
Luffy Blueno'ya 2 jet pistol, 1 jet stamp , birde okkalısından Jet Bazuka vurmuştu. Kaku ve Jyabura'yı devirmesi için anca G3 gibi bir saldırı yapması lazımdıki bu yeterli gelirdi. Kaku ve Jyabura Luffy nin 2 yıl önceki jet saldırılarına kısmen dayanırlardı yani. Yılan kardeşler ise Jet Bazuka yiyince hakisi delinmişti yani geriye doğru uçtu Marigold.

Ha tabi çelikten saçları var, Luffy '' Jet Gattling '' ile kırdı o çelikten saçları sonrada kuyruklarını birbirine bağlayıp yaktı. Gear 2 sonrası fazla uzun sürmedi dövüş yani
Luffy Enies Lobby'den sonra birçok savaş atlattı ve o sırada g2, g3 ve fiziksel gücünü geliştirdi bence. Bunu da es geçmemek lazım. Yani bana göre El'de Luffy g2siz 4500 douriki ise Amazon Lily'de 5500 douriki ve meyve kullanımında daha usta.

Cp0Lucci

Luffy Enies Lobby'den sonra birçok savaş atlattı ve o sırada g2, g3 ve fiziksel gücünü geliştirdi bence. Bunu da es geçmemek lazım. Yani bana göre El'de Luffy g2siz 4500 douriki ise Amazon Lily'de 5500 douriki ve meyve kullanımında daha usta.
Öyle tabiki, zaten Jet Gattling yediklerini belirttim yılan kardeşlerin.

Ayrıca douriki olaylarını öyle düşünmüyorum ben ;

Zürafa Kaku > Kurt Jyabura > Meyvesiz Lucci diye düşünüyorum

Meyveyle bu adamların güçleri 2 katına çıkıyordur aşağı yukarı

Leopar Lucci = 8000
Zürafa Kaku : 5000'den fazla
Kurt Jyabura : 5000
Gear 1 Luffy : 1000 , Gear 2 Luffy : 8000 , Gear 3 yumruğu : 9000 ( Enies Lobby de )

Amazon Lily deki Luffy ise Gear 2 ve 3 ile beraber 10000'e merdiven dayamıştır

2 yıl öncesi için öyle zaten. Ama 2 yıl sonra büyük bir dalgalanma oldu, cp0 bu adamlar 2 yıl önceki Lucci'den çok daha güçlüdür Kaku ve Jyabura şuan ve Lucci 2 yıl önceki haliyle Yılan kardeşleri yenecek seviyedeydi. Yılan kardeşler hakide bilseler nw sikletinde değillerdi, ama Kaku ve Jyabura yeni dünya cipher pol un başındaki örgütteler, arada seviye farkı olmalı diye düşünüyorum. Sandersonia ve Marigold tahminimce Bellamy kadar bile hakiye sahip değiller muhtemelen.
İbret aldım.

Luffy Tekkai yi G2 ile parçalayıp geçiyor ve kullanıcıdan da kan getiriyor fakat G2 Luffy'e karşı haki kullanan kız kardeşler dövüşün sonunda oyuna getirilip kendi ateşleriyle yakıldıkları halde sağlamlar...

Ne CP9 mış anasını satayım be.

Cp0Lucci

İbret aldım.

Luffy Tekkai yi G2 ile parçalayıp geçiyor ve kullanıcıdan da kan getiriyor fakat G2 Luffy'e karşı haki kullanan kız kardeşler dövüşün sonunda oyuna getirilip kendi ateşleriyle yakıldıkları halde sağlamlar...

Ne CP9 mış anasını satayım be.
Sandersonia ve Marigold yener dedim ben zaten 2 yıl önce, ama o halleriyle nw oyuncusu değillerdi ' Koka ' seviyesinde hakileri yok demek istedimki öylede.

Bellamy diye küçümsediğin adam 2 yıl sonraki Luffy'nin kokasını kırıyor saldırısıyla, Sandersonia ve Marigold şuanki Luffy'den kan bile alamazlar 2 yıl önceki halleriyle, öylece durup beklese bile farketmez.

Sandersonia ve Marigold yener dedim ben zaten 2 yıl önce, ama o halleriyle nw oyuncusu değillerdi ' Koka ' seviyesinde hakileri yok demek istedimki öylede.

Bellamy diye küçümsediğin adam 2 yıl sonraki Luffy'nin kokasını kırıyor saldırısıyla, Sandersonia ve Marigold şuanki Luffy'den kan bile alamazlar 2 yıl önceki halleriyle, öylece durup beklese bile farketmez.
Senin kime oy verdiğinin bi önemi yok ki ben onu yargılamıyorum.

Koka seviyesi nedir yav :S Kafamızdan garip seviyeler uydurarak bunu tartışmalarda beklentilentilerimize göre meşrulaştırmak bi hastalık herhalde.

Bence Bellamy Luffy'nin savunmasını deldiği yımrıhla Hajrudin'i de teklerdi :fool::oleyo:

Cp0Lucci

Senin kime oy verdiğinin bi önemi yok ki ben onu yargılamıyorum.

Koka seviyesi nedir yav :S Kafamızdan garip seviyeler uydurarak bunu tartışmalarda beklentilentilerimize göre meşrulaştırmak bi hastalık herhalde.

Bence Bellamy Luffy'nin savunmasını deldiği yımrıhla Hajrudin'i de teklerdi :fool::oleyo:
Konu dağılmasın diye genel tartışmaya aldım mesajı

Bence Kaku`nun son yaptığı slash vs. Kardeşlerin hakisini aşabilir.

Meyvesiz Lucci > g2 `siz Luffy
Kaku ve Jyabura ise emin olmamakla birlikte Meyvesiz Lucci`den güçlüdür.

Değişik bir vs konusu olmuş, beğendim. O arenada yılan kardeşler yerine Kaku-Jyabura ikilisi olsaydı Luffy çok daha fazla zorlanırdı bence. G2'yi açtığı anda yılan kardeşlerle olan dövüşü tek taraflı oldu çünkü.

Cp0Lucci

Kaku ve Jyabura, Shogun Franky kadar güçlü geleceklerdir. Karşımıza çıktıklarında Sanji'den güçsüz olacaklardır ( Tabi Sanji powerup alacak öyle üstün olacak mantık şaşmayacak gene, Kaku ve Jyabura belkide şuan Sanji'den daha güçlüdürler çünkü 2 yılda çok şey olmuş adamlar yeni dünyadalar uzun zamandır tecrübeleri artmıştır, ama dediğim gibi tekrar ortaya çıktıklarında Sanji şu halinden çok daha güçlü olacağı için sıkıntı olmaz )

Shogun Franky dedim çünkü Shogun Franky , şuanki Sanji'den daha güçlü görünüyor o açıdan. Shogun Franky hatta Vergo'dan bile güçlüdür bana göre, Vergo Smoker ile eşit şekilde savaşan birisiydi, Law'ın kalbini bile o arada almış Vergo'nun elinden. Belkide Vergo'nun elinden Law'ın kalbini almasa dövüşleri çok daha uzayacaktı bu belli oluyor. Smoker logia avantajıyla Franky'den üstündür ama shogun modda Franky'nin büyük lazerleri patlamaları Smoker'ın saldırılarından çok daha güçlüdür, Vergo'ya Smoker'dan daha fazla zarar verir Franky. O yüzden Kaku ve Jyabura'yı rokushiki+zoan+koka teknikleriyle Vergo'nun upgradeleşmiş halleri olarak düşünüyorum 2 yıl sonrasında, Smoker'i falan komaya sokacaklarını düşünüyorum yani bu 2'sinin. Sandersonia ve Marigold grand line da fazla gelişim yapamamıştır bu yüzden Kaku'lar her türlü ezer mantığım bunu söylüyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık