Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kaku & Jabra vs. Boa Sandersonia & Boa Marigold

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    62
  • Anket kapatılmış .

Cp0Lucci

Görevden atılmış da olabilirler :D
Zaten 2 yıl önce Lucci ve ekibi cp9 dan atıldılar, ama 2 yıl sonra Cp0 ın Lideri olarak görüyoruz. Düşünsene 2 yıl önce Lucci'ye emir veren adam bile kölesi olmuş Lucci'nin, zaten yeni bir cp9 eğitiliyor kapak hikayesinde görmüştük, yani çok şey değişti 2 yıl sonra :good:
Lucci ve ekibini Spandam'ın kendisi cp9'dan atıyor bu arada belirtiyim, ama 2 yıl sonra yukarıda yazdıklarım herşeyi açıklıyor

Zaten 2 yıl önce Lucci ve ekibi cp9 dan atıldılar, ama 2 yıl sonra Cp0 ın Lideri olarak görüyoruz. Düşünsene 2 yıl önce Lucci'ye emir veren adam bile kölesi olmuş Lucci'nin, zaten yeni bir cp9 eğitiliyor kapak hikayesinde görmüştük, yani çok şey değişti 2 yıl sonra :good:

Spandam, Lucci ve ekibini cp9'dan atıyor bu arada belirtiyim, ama 2 yıl sonra yukarıda yazdıklarım herşeyi açıklıyor
Değişik tipler görmek isterim.

@kuroashi.no.sanji1993

Haki bilmeseler bile tekkai ile savunma anlamında iyi işler yapabilirler.Zaten Jyabura hareket halinde iken tekmai kullanabilen birisi.Yani haki bilmemeleri onları pek etkilemez diye düşünüyorum.Tabi ben iki yıl öncesine göre değerlendiriyorum iki yıl sonrasınına göre değerlendireceksek daha henüz bu dörtlüyü görmedik.Ne yazsak boş kalır.

Luffy G2 ile baya üstün geliyordu yılan kardeşlere.Luffy blunoya 2 tane mi vurdu.Blunonun neredeyse meyvesiz 3 katı daha yüksek dorukiye sahip bu adamlar.Meyveyi de katarsak neredeyse 5 6 katı olur herhalde.Bana göre kardeşlerden daha çok oyalarlar Luffyi.

@kuroashi.no.sanji1993

Haki bilmeseler bile tekkai ile savunma anlamında iyi işler yapabilirler.Zaten Jyabura hareket halinde iken tekmai kullanabilen birisi.Yani haki bilmemeleri onları pek etkilemez diye düşünüyorum.Tabi ben iki yıl öncesine göre değerlendiriyorum iki yıl sonrasınına göre değerlendireceksek daha henüz bu dörtlüyü görmedik.Ne yazsak boş kalır.

Luffy G2 ile baya üstün geliyordu yılan kardeşlere.Luffy blunoya 2 tane mi vurdu.Blunonun neredeyse meyvesiz 3 katı daha yüksek dorukiye sahip bu adamlar.Meyveyi de katarsak neredeyse 5 6 katı olur herhalde.Bana göre kardeşlerden daha çok oyalarlar Luffyi.
Olabilir. Yılan Kardeşler bana daha güçlü gibi geldi.

Cp0Lucci

@kuroashi.no.sanji1993

Luffy Blueno'ya 2 jet pistol, 1 jet stamp , birde okkalısından Jet Bazuka vurmuştu. Kaku ve Jyabura'yı devirmesi için anca G3 gibi bir saldırı yapması lazımdıki bu yeterli gelirdi. Kaku ve Jyabura Luffy nin 2 yıl önceki jet saldırılarına kısmen dayanırlardı yani. Yılan kardeşler ise Jet Bazuka yiyince hakisi delinmişti yani geriye doğru uçtu Marigold.

Ha tabi çelikten saçları var, Luffy '' Jet Gattling '' ile kırdı o çelikten saçları sonrada kuyruklarını birbirine bağlayıp yaktı. Gear 2 sonrası fazla uzun sürmedi dövüş yani

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık