Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Kaido'yu Devirecek Lanet: Shodai Kitetsu!

Sizce teorinin tutma olasılığı var mı?

• Evet, her şey mantıklı.

• Bazı kısımları mantıklı.

• Hayır, tamamen mantıksız.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Kaido'nun laneti temellendirilmediği için, biraz sası kalıyor teori. Onun dışında çok mantıklı. Ancak gönlüm, Kaido'nun hükümet deneği olmasından yana.
Bu arada Law Zoro için canını feda etmez bence.

Normalde dalgaya vururdum da bu lanet tarzı olaylar serinin başı diyebileceğimiz noktalardan beri var olduğundan ihtimali var gibi. Ama Kaido'yu indirecek tarzdan olur mu bilemeyeceğim.

Kaido'nun laneti temellendirilmediği için, biraz sası kalıyor teori. Onun dışında çok mantıklı. Ancak gönlüm, Kaido'nun hükümet deneği olmasından yana.
Bu arada Law Zoro için canını feda etmez bence.
Çok temelli olmadığının farkındayım. Bu sadece bir alternatif arayışının sonucuydu. Güçle olmuyorsa neyle olabilir? Bu soruyu sorduk kendimize.
Law, bizimkilerden etkilendi bence. Doflamingo'ya Luffy için söylediklerinden bunu çıkarıyorum. Ya Luffy için ya da Zoro için kullanacak bence. İkisi de olabilir. Teşekkür ederim yorumun için.
Normalde dalgaya vururdum da bu lanet tarzı olaylar serinin başı diyebileceğimiz noktalardan beri var olduğundan ihtimali var gibi. Ama Kaido'yu indirecek tarzdan olur mu bilemeyeceğim.
Lanet dediğin gibi baştan beri var ve tam olarak işlenmedi. Wano'da işleneceği de kesin. Teşekkür ederim yorum için.

Okudum, emeğinize sağlık.
Ama aklıma yatmadı. Adam zaten ejderha, ki ejderhalar ya çok zor ölür ya da ölümsüzdür. Ölümsüzlüğü buna bağlanıcaktır diye tahmin ediyorum.

Yok bro bence, ROK Rasim Ozan Kütahyalı diyelim ve haydaaaaa yapalım :hhh: Sen neden söylemedin fikrini? İyi mi olmuş Kötü mü? Merak ettim :D
Bu benim de aklıma geldi, yazmadım bak. :(
Siz birbirinizin ruh eşi olmuşsunuz, gerçi Zoro ortak noktasıyla bunun farkında olmalısınız. :(

İşim gücüm budur benim,
Konudan konuya atlarım her sabah,
Hepiniz uykudayken. Uyanır
Bakarsınız ki spam.

Güzel fikir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık