Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Kaido'yu Devirecek Lanet: Shodai Kitetsu!

Sizce teorinin tutma olasılığı var mı?

• Evet, her şey mantıklı.

• Bazı kısımları mantıklı.

• Hayır, tamamen mantıksız.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Ellerinize sağlık. Zoro'nun ölümü hariç, diğer kısımlar güzeldi. Zoro'nun öleceğini düşünmüyorum. Hatta Raftel'e ulaşıncaya kadar kimse ölmez tayfadan.

Asıl yorumu sonradan yapacağım ama Momo ve Oden'de her şeyi duyma gücü yok sanırsam. Zunisha ile bu ikilinin bilmediğimiz bir bağı var. Olay bu şekilde açıklanacaktır.
Hımm, o sahnenin resmini de ekleyecektim de, atlamışım. Zou'daki konuşmalarından ben onu çıkardım. Çünkü orada İnu ve Neko da Roger'i anıyorlar. Kesin bir şey diyemem. Teşekkürler yorum için.
Ellerinize sağlık. Kılıç birleşmesi fena değil.
Teşekkür ederiz.
Ellerinize sağlık. Zoro'nun ölümü hariç, diğer kısımlar güzeldi. Zoro'nun öleceğini düşünmüyorum. Hatta Raftel'e ulaşıncaya kadar kimse ölmez tayfadan.
Teşekkür ederiz. Bence Law o yeteneği kesinlikle kullanacak ve Wano'dan sağ çıkamayacak. Nasıl kullanır bilmiyorum artık. Bu da bir şekli. :flaugh:

Bu arada Kaido ile ilgili, Lanet olayı ile ilgili şunu diyeceğim; Kaido ölmek istiyor diye gördük ama aynı zamanda Sarhoş olunca sapıtıp farklı ruh hallerine girebilen bir adam gibi de gözüküyor. Yani her zaman ölmek istemiyor olabilir. Eğer her zaman ölmek istemiyor ise böyle bir büyü veya lanet ile uğraşıyor olabilir. Ölmek istiyorsa da yine aynı şey var, ölememek, yani ölememek nasıl bir şey? Bir lanet gibi değil mi? Ölemiyorsun o yüzden böyle bir şey düşünmüştük, açıklayayım dedim :D

Bu arada Kaido ile ilgili, Lanet olayı ile ilgili şunu diyeceğim; Kaido ölmek istiyor diye gördük ama aynı zamanda Sarhoş olunca sapıtıp farklı ruh hallerine girebilen bir adam gibi de gözüküyor. Yani her zaman ölmek istemiyor olabilir. Eğer her zaman ölmek istemiyor ise böyle bir büyü veya lanet ile uğraşıyor olabilir. Ölmek istiyorsa da yine aynı şey var, ölememek, yani ölememek nasıl bir şey? Bir lanet gibi değil mi? Ölemiyorsun o yüzden böyle bir şey düşünmüştük, açıklayayım dedim :D
Doğru diyorsun. Ayrıca adam şeytan meyveleri falan yaptırıyor. Kendine eleman topluyor kötü nesilden falan. Amacı ölmek olan bir adamın yapacağı şeylere benzemiyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık