Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Kaido'nun Kızı ve Tayfası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hep devletten bekleme demin diyecektim sana yap Doffy ile ilgili bir teori. Ayıp sana. :(

Bu teori şimdi değil ama biraz zaman geçsin daha da geliştirilip ilerletilebilir. Başka teoriler de güzel olur ama biraz daha ayrıntılara inmek faydalı olacaktır. Tabi zor iş yap demesi kolay kabul ama öyle çalışmalar daha ilgi çekici oluyor.
Dofy konusunda kitap bile yazarım ama ben objektif değerlendirme yapamam. Şimdi yazacağım bu hayatta en çok küçük kardeşini seviyordu ve her şeyi onun için yaptı. Beni topa tutacaksınız.:S

@Saboo Dofy hakkında biraz spoiler fena olmaz, bana özelden atabilirsin? Bu konuda yardımcı da olurum hatta.

@gysjbsch (Adını yazmak çok zor oldu. :D Her neyse dostum yarın özelden yazarım.Ayrıca teori kardeşi ile ilgili değil.Haberin olsun dostum.

Dofy konusunda kitap bile yazarım ama ben objektif değerlendirme yapamam. Şimdi yazacağım bu hayatta en çok küçük kardeşini seviyordu ve her şeyi onun için yaptı. Beni topa tutacaksınız.:S
Kardeşini feda etmek isteyen, kardeşini öldüren adama her şeyi kardeşi için yaptı diyosun. :/

Eğer Samuray veya güçlü bir kızı varsa, zaten sağ koludur. Yani tayfanın 2'nci kaptanı konumundadır, Kaido'nun yalnız gezileri sırasında o devralıyordur tayfayı.

Eline sağlık ama açılması biraz erken olmuş gibi. Kızı dediğinden beri aklıma o küçük kız geliyor hani kayıp olan. Çoğu seride sert/güçlü orta yaşlı adamların küçük bir kızı olur ya hani onun gibi. O kadının sheephead- sama demesi olmaz diye düşündürüyor birde @ch3rl0b11n adlı arkadaş sayesinde Kaido'nun Wano ile sağlam bir hikayesi olduğunu düşünüyoruz. Yani ben Samuray aramalarına farklı bir gözle bakmamıştım bizim wanolu samuraylar da zaten ismini duyunca bir tırsıyorlar hatta. Belki o samuray Momo veya Kinemon çıkabilir.

Kız ile ilgili kısma kadar zaten iyi bir şekilde çerlo yazmıştı. Ancak kıza gelince oradan sonrası kopuk kalıyor ve sizde çok ufak noktalardan teori çıkarmışsınız.

Ayrıca o kız eğer Kaidou'nun kızıysa (ki olduğunu düşünmüyorum) babasının emrinde çalışan birine saygı ifade olan SAMA ekini neden kullansın? Sanji tarafından tek tekme ile yenilen ezik bir karakter, Kaidou'nun ordusundaki yeri çok bir şey de ifade etmiyordur. Böyle birine Kaidou'nun kızının saygı göstereceğini sanmıyorum.

Hem Kaidou birini arıyorsa neden arama için kızını göndersin ve yanına çöp karakterler versin? Çok tutarlı bir teori gibi gelmiyor.
Çerlo'da buna benzer birşeylerden bahsetmişti, hatta teoriside vardı uzunca okumuştum. Kızı olabilir ama attığın resimdekinin olduğunu sanmıyorum. Belki varsa o küçük kız olabilir @Roo nun dediği gibi.

Arkadaşların da bahsettiği gibi, bu benim teorim yahu. Kaidou görünmeden aylar önce yazmıştım da konu açacak kadar derinlemesine araştırmadım. :/
Tabi ben daha çok Yonkou sisteminin Moğol sistemini andırması üzerinde duruyorum. Khutulun ise bana göre Big Mom'u temsil etmekte.
Kendisiyle evlenmek isteyenlerle dövüşmesi büyük ihtimalle dizinin bir fantezisi ancak doğru da olabilir ve teorinde dile getirdiğin şey gerçekleşebilir. Zira Vivi de zamanında önemsiz bir karakter olarak çizilmiş ve daha sonra prenses olmasına karar verilmiştir.
Ancak bana sorarsan o gayet sıradan bir kız, bir alt tayfa üyesi. Kaidou'nun bırak kızının, bir ailesinin olduğundan dahi şüpheliyim.

Aslında aklımda var bir şeyler Kaido ile ilgili. Mecalim olsa biraz araştırır, kafa yorar iyi bir teori çıkarırdım da nem çok nem.

Dostum daha demin o yüzden tartıştık senin yaptığına bak. :D :D

Arkadaşların da bahsettiği gibi, bu benim teorim yahu. Kaidou görünmeden aylar önce yazmıştım da konu açacak kadar derinlemesine araştırmadım. :/
Tabi ben daha çok Yonkou sisteminin Moğol sistemini andırması üzerinde duruyorum. Khutulun ise bana göre Big Mom'u temsil etmekte.
Kendisiyle evlenmek isteyenlerle dövüşmesi büyük ihtimalle dizinin bir fantezisi ancak doğru da olabilir ve teorinde dile getirdiğin şey gerçekleşebilir. Zira Vivi de zamanında önemsiz bir karakter olarak çizilmiş ve daha sonra prenses olmasına karar verilmiştir.
Ancak bana sorarsan o gayet sıradan bir kız, bir alt tayfa üyesi. Kaidou'nun bırak kızının, bir ailesinin olduğundan dahi şüpheliyim.

Aslında aklımda var bir şeyler Kaido ile ilgili. Mecalim olsa biraz araştırır, kafa yorar iyi bir teori çıkarırdım da nem çok nem.
@ch3rl0b11n dostum senin teorini bulamadım , linkini atabilir misin ? Ben de bir göz gezdireyim..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık