Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Kaidou

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 259 59.1%
  • Sevmem

Kullanılan: 179 40.9%

• Kullanılan toplam oy
    438
Her ne kadar saf güç olarak görülse de bence meyve çıkacak bu abimizde. Gerçi sır falan da değil bu. :/ Ordusu zoan ise kendisinde de en babasından vardır bir tane.

@Jacques
Shounen okuyoruz. Luffy One Piece'i bulup geçecek işte fazla heveslenme bence. :S

Şaka bir yana bu düşünceyle hiçbir şeyden zevk alamazsın @Nie Li :)

Ben bu adamın boy mevzusunu hala anlayamadım. Luffy ile dövüşü göze hiç güzel gelmeyecek o bakımdan. Daha Doffy'nin bacaklarına anca yetişmesinden rahatsız oluyordum bunda kör olurum herhalde :(

Her ne kadar saf güç olarak görülse de bence meyve çıkacak bu abimizde. Gerçi sır falan da değil bu. :/ Ordusu zoan ise kendisinde de en babasından vardır bir tane.

@Jacques
Shounen okuyoruz. Luffy One Piece'i bulup geçecek işte fazla heveslenme bence. :S
Şaka bir yana bu düşünceyle hiçbir şeyden zevk alamazsın @Nie Li :)
Hiç sorma mangayı okumayalim bari sonunu biliyoruz nasılsa. :D

Ben bu adamın boy mevzusunu hala anlayamadım. Luffy ile dövüşü göze hiç güzel gelmeyecek o bakımdan. Daha Doffy'nin bacaklarına anca yetişmesinden rahatsız oluyordum bunda kör olurum herhalde :(
G5 te Dressrosa'da bahsedilen 8 metrelik dev olur, Luffy Kaido'yla böyle dövüşür :( Bu gidişle Luffy'nin girmediği şekil kalmayacak. Seri sonunda balık adam olmasını da bekliyorum :gamyon:

G5 te Dressrosa'da bahsedilen 8 metrelik dev olur, Luffy Kaido'yla böyle dövüşür :( Bu gidişle Luffy'nin girmediği şekil kalmayacak. Seri sonunda balık adam bekliyorum :gamyon:
Cidden hoş değil ya. Yumruk yumruğa dövüşen karakterlerde bir yerden sonra dönüşüm şart. O da pek benim tarzıma uymuyor :( Kaido kadar devasalaştıracağını da sanmam ama sonuç olarak dövüş yine göze hoş gelmeyecek.

Düz yumruklarla yenilirse kimse tatmin olmaz diyor. Yanlış anlamışsın yani. Alevli ışıklı bir güç verecem diyor Luffy'ye. :) Ne çıkarsa artık göreceğiz.
O sözü ilk okuduğumda akıl oyunları falan aklıma gelmişti ama nerede :D Hayatta olmaz. Teach yapar ama Luffy yapmaz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık