Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Kaidou

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 258 59.0%
  • Sevmem

Kullanılan: 179 41.0%

• Kullanılan toplam oy
    437
Ellerine sağlık.
Bence havada karada diye devam eden tanımı söylentiden ibaret.
Ama dünyanın en güçlüsü olabilir :bilmem:

Okumadan eline sağlık diyorum smoker. Üstteki bildirim kısmında ki kaido yönlendirmesi çalışmıyor ama bilin istedim.

Gerçek bir ejderha ne kadar dayanıklı, ne kadar hayvanat olur bizzat gösterecek bize Kaido-sama.

Bu adam Luffy ile acaba %kaçla savaşıcak? Görünene göre bi 6-7 kişi dalıcaklar. Son vuruşu her zamanki gibi malum eleman yapıcak :D. Bu arada o dünyanın en güçlü canavarı değil de varlığı değil miydi iki anlamada çıkmıyor muydu ing çevirisinden?
Önce Bigmom inerse Kaido'yu yenecek kişi sayısı ikiye kadar düşer bence.

BM arcında o kadar ölümün olucağını düşünmüyorum çünkü daha önümüzde antik çağ var dünya hükümeti var Teach ve Kaido var var da var.
Yok öleceklerini düşündüğüm için değil, Mom dövüşünden p-up alacaklarından dolayı o kadar fazla kişi saldırmaz demek istedim :)

Gerçi koskoca yonkou yenilecekken tayfa nasıl ayrılır arkadaş ya :( Hiç alışkın değilim böyle şeylere. Sanji akacak kardeşleriyle galiba.

Adam 3 kişinin karşısına çıkmış adamda çizik yok birini esir alıp dalga geçiyorlar diğeri biat etmiş Kaido sama diye etrafta dolaşıyor diğerinin ne yediği belli değil. Bu adama 3 kişi dalıp çizik bile atamıyorlarsa 6-7 kişi ile indirmeleri gayet normal. Ha derseniz hepsi dalmadı bende görmedik derim. Sonuç olarak adam bir çizik bile almadan 3'ünü yenmiş.
Üçünün bir daldığını gördün mü peki?

Bak oku orada ne demişim. Sen gördün mü dalmadıklarını? Net bir şey görmedik ama sonuca bakarsak Kaido yenmiş. Kaçtılar yada yalvardılar asıl dalmamaları kötü zaten :D. Yememiş demek ki.
Aradaki farkıda mı anlatayım şimdi? Kid'in ve tayfasının yalnız kalması var bir de üçünün dalması var. Ki daha muhtemel olan Apoo'nun itaat etmesi. Çünkü Kid ile kendisinin gördüğü muamele bir değil.

İlk göründüğünde çok sevmiştim ben bunu.Heybetli,manyak,fiziki kuvvetiyle dövüşen,acımasız gibi gözüken ama sempatik yönü de olan biri gibiydi.Sonradan bir ağlayıp bir gülünce soğudum.Farklı farklı tavırları hoşuma gitmedi.

Ejder zoanı diye düşünüyorum.Çokta yakışırdı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık