Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kaido vs. Edward Newgate

Kaido Vs WB

• Kullanılan toplam oy
    376
WB

Asıl ismi Edward Newgate.Beyazsakal korsanları kaptanı ve dünyanın en güçlü adamı lakabına sahip.Gura Gura paramecia Meyvesini yemiş.Ayakta ölmüştür.Silah olarak bisento kullanır.

Kaido

Canavar korsanları kaptanı.Dünyanın en güçlü yaratığı.Kaido ölümsüzdür.18 kere yakalanıp 40 kere idam edilmeye çalışılmıştır.Gökyüzündeki adadan atlamış fakat kendisi yara almamıştır.

Zamanında yaratık kavramı insanı kapsıyor mu?Kaido WB öldükten sonra mı ünvanı aldı falan diye tartışılmıştı.Bende vs de karşılaşsınlar dedim.WB marineford halinde değerlendirilecek.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Anketin henüz zamanı değil. Beyazsakal vs Big Mom anketini bile hala bekletiyordum ben. Yine de fikrimi diyecek olursam, MF Beyazsakal'ı Kaido'ya yenilir.

Beyazsakal zar zor olsa da kazanır. Squardo'dan o hain darbeyi almadı olarak farz ediyorum tabii, hasta da olsa kazanacaktır. Kaido'nun dünyayı yok edecek şiddete olan deprem vuruşlarına karşı pek şansı olmaz. Her ne kadar Kaido aşırı dirençli olsada daha önce 7 defa yenilmiş ve 18 defa yakalanmış, demek ki ölümsüz olsa bile etkisiz hale getirilebiliyor Kaido. Beyazsakal öldüremez ama etkisiz hale getirir Kaido'yu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık