Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kaido - Charlotte Linlin İlişkisi

Kaidonun Ölmemesinin Sebebi Linlin'in Onun Ömrünü Arttırması Olabilir Mi?

• Olabilir.

Kullanılan: 11 24.4%
  • Olamaz.

Kullanılan: 34 75.6%

• Kullanılan toplam oy
    45
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaido geçmişte ölmek üzereyken özellikle de vücudundaki yara izini aldığı zaman olabilir Charlotte Linlin'in ona yardım etmiş olması mümkün mü ?

Kaido ölümün ucunda olsa ve kurtarılsa, kurtaranı öldürürdü. Bu iyilik; bilgi olabilir, meyve olabilir, iş birliği olabilir, Linlin'in kendine özel olarak iyi olduğu alanlar bunlar.

Kaido ölümün ucunda olsa ve kurtarılsa, kurtaranı öldürürdü. Bu iyilik; bilgi olabilir, meyve olabilir, iş birliği olabilir, Linlin'in kendine özel olarak iyi olduğu alanlar bunlar.
Benim düşüncem de bu yönde.

Kaido'nun yediği meyveyi BM verdi. Kaido Neredeyse ölümsüz olduğu için ömürlük borçlanmış oldu.

Kaido senin yüzünden ölemiyorum yaşlı cadı diyebilirdi ama muazzam gücünün sebebi de meyve ve Oda bu diyaloğu sonraya sakladı diye düşünüyorum.

Linlin insanlardan topladığı ruhları cansız nesnelerin içine koyup onlara hayat verebilir ya da hayvanların içine koyup onlara insani özellikler kazandırabilir. (Kütüphaneden alıntıdır)
Peki ya bir insan, hayvan veya cansız nesneye birden fazla ruh koyarsa? Kaido'mu olur?

Kaido ölümü arzuluyor bildiğimiz kadarıyla.Zamanında BM onun ölümsüz veya uzun ömürlü yapmış olsaydı en çok bm ye düşmanlık beslerdi.

Benim düşüncem de bu yönde.

Kaido'nun yediği meyveyi BM verdi. Kaido Neredeyse ölümsüz olduğu için ömürlük borçlanmış oldu.

Kaido senin yüzünden ölemiyorum yaşlı cadı diyebilirdi ama muazzam gücünün sebebi de meyve ve Oda bu diyaloğu sonraya sakladı diye düşünüyorum.
Meyve konusunda katılıyorum ama ölümsüz olması Kaido için kötü olur ,daha başka bir anlamı vardır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık