Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Kaguya-sama: Love is War

Seriyi Nasıl Buluyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    51
Çoğunuz duymuşsunuzdur zaten. Ben bir ara editlemeye niyetlenmiştim yarım kalmıştı sonradan animesine başladım ve çok sevdim.

Hikaye & Çizim
Aka Akasaka

Yayınlandığı Dergi
Young Jump

Tür
Romantizm, Komedi, Okul, Seinen

Manga Bölüm Sayısı
Tamamlandı(281)

MAL Puanı
8.80(manga) - 8.43(Anime)

Anime Bölüm Sayısı
37(seri üçüncü sezonunda)

Aşk savaştır. Aşkını itiraf eden kaybeder. Derslerindeki başarısıyla dünya çapında öğrencilerle yarışan Miyuki Shirogane ve Japonya'nın en zengin ailelerinden biri olan Shinomiya ailesinin biricik kızı Shinomiya Kaguya. Japonya'nın elit ailelerinin başarılı çocuklarını ağırlayan Shuchiin Akademisi, iki dehanın savaşına ev sahipliği yapıyor. İkisinin de tek bir amacı var, karşı tarafa aşkını itiraf ettirmek! Ve ikisinin de kaybetmeye niyeti yok.

Bu ikiliye öğrenci konseyinin diğer üyeleri Fujiwara Chika ve depresif asosyal Ishigami Yu eşlik ediyor.

Ana Karakterler

Shinomiya Kaguya

Shinomiya ailesinin biricik kızı, öğrenci konseyi başkan yardımcısı. Sporda ve derslerinde çok iyi.

___

Shirogane Miyuki

Öğrenci konseyi başkanı, Kaguya'nın aksine zengin bir aileye mensup değil ama derslerinde dereceye girecek kadar başarılı. Akranlarının saygısını derslerindeki başarısıyla kazanıyor.

Fujiwara Chika

Öğrenci konseyi sekreteri. Saf ve atılgan bir kişiliğe sahip. Japonca' dersinde çok iyi olmasa da Fransızcası üst düzey. Voleybol'da çok iyi. Genel durumu ortalama.

Ishigami Yu

Öğrenci konseyi haznedarı, depresif, çekingen, asosyal. Derslerinde başarısız, zorlanarak sınıf geçiyor. En büyük korkusu Shinomiya Kaguya.

Iino Miko

Caponların "Onur Öğrencisi" olarak tabir ettiği sınıftan, doğrucu, ahlaklı, kurallara sıkı sıkıya bağlı bir aplamız. Ekibin ahlaksızlığı karşısında dili her zaman tutuluyor. Ayrıca ilk okuldan bu yana disiplin komitesinde.​

Son düzenleme:
Şu an piyasada popüler olan battle shounenlere bin basar savaş konusunda. Miyuki ve Kaguya tam dayaklık, orası ayrı.

Üye silindi 1004

Yakınlaşma var mı yakınlaşma düz aşk mı yoksa :oops:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık